Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, po co hotele piszą że "pokój posiada telewizor z płaskim ekranem?". I to niezależnie czy hotel 2 czy 5 gwiazdkowy, zawsze muszą napisać że ma płaski ekran.

Przecież od 10+ lat już nie kupi się nowego tv z kineskopowym ekranem. Nikt od lat nie wyobraża sobie inaczej TV niż płaskiego, a nie taki jak z lat 90tych z grubym tyłem. Po co to. Kto za tym stoi. Triggeruje mnie to, że nikt o tym nie mówi. Przydało by się coś z tym zrobić. Jakaś ustawa czy coś.

#hotel #hotele #podroze #zalesie
PuDZ - Powiedzcie mi, po co hotele piszą że "pokój posiada telewizor z płaskim ekrane...

źródło: Screenshot 2023-09-21 at 11.34.22

Pobierz
  • 16
@PuDZ: teraz to już w ogóle mało kto z tv korzysta, więc pewnie czekają, żeby wywalić tą opcję. To jak z dekoracjami świątecznymi, które powiesisz i w sumie jak masz lipiec to już się nie opłaca ściągać xD
@PuDZ: panie, tam czasami piszą, że jest papier toaletowy, ale już ze Hotel dolicz sobie ukrytą opłatę za parking, próżno szukać, albo drobnym drukiem napisane .
Generalnie po covidzie jakość usług hotelarskich bardzo spadła, a ceny wzrosły 2x
@PuDZ: w tym roku byłam na wakacjach na kilka dni nad jeziorem i wynajęliśmy tanie domki (tanie, bo ich stan to taki PRL) i tam autentycznie w największym pokoju stał na stole, zajmując jego połowę, taki telewizor starej generacji. Jak widać, można jeszcze takie spotkać xD Jeszcze na miejscu się okazało, że sprzątane też za bardzo nie jest, aż po pierwszym wejściu do środka poszłam ponownie do recepcji spytać, kiedy będzie