Wpis z mikrobloga

Kiedy masz 35 lat na karku nie domagasz już na boisku w meczach z reprezentacją ale chcesz mieć pięknie zakończoną karierę bo ci się to należy za to co zrobiłeś. Walić dobro reprezentacji i to żeby młodzi się wykazali i to oni przejeli stery najważniejsze żeby sobie ładnie karierę zakończyć. Tragedia. Po prostu tragedia. Ktoś wie czy ma już magiczną liczbę 100 meczów w reprezentacji czy jeszcze będzie to dobijał jak Krychowiak żeby ładnie statystyki wyglądały?
#mecz #reprezentacja
Pobierz maku_21 - Kiedy masz 35 lat na karku nie domagasz już na boisku w meczach z reprezent...
źródło: temp_file8885102284291352421
  • 9
@maku_21 nikt nie każe selekcjonerowi go powoływać. On po prostu będzie grał i się starał by na kadre zasłużyć, to chyba nie jest jakiś grzech, chyba, że to ja jestem #!$%@?.
A tak poza tym to imo Glik z hiperwentylacją nadal lepszy od Bednarka i Kiwiora. Ma coś takiego jak zaangażowanie. I może byłoby w końcu komu oddać opaskę co by na kapitana się nadawał, a nie ta Lewa pierdoła.
@Merdarion_PL ale jak my mamy odmładzać drużynę jak te stare pryki cały czas się pchają do tej kadry. Nie wiem jakim trenerem będzie probierz ale mam wrażenie że jak będzie miał do dyspozycji Glika czy innego emeryta który swój prime ma dawno za sobą a młodego gościa to wybierze takie Glika bo to pewniejszy wybór. Moim zdaniem trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść a nie domagać się powołania.
@maku_21: Glik nie umie bronić. Jego sposób poruszania się po boisk to wielkie XD. Sousa przegrywał spotkania przez tego głąba, bo wszyscy idą do przodu, a ten stoi na 17 metrze i czeka. Jego "chodzenie do pożaru" to antyteza bronienia, ale jest #!$%@?ą święta krową i nikt go nie skrytykuje bo Monaco i półfinał XD. Ma problem z wyprowadzaniem piłki, przyjęciem i dokładnym zagraniem na kilka metrów. Przez lata nie zrobił
@paranzaa: Dokładnie, jednocześnie gra obronna opierana na nim (archaiczna) implikuje problemy-reszta zawodników ma trudniej, jako zawodnik tej formacji z zadaniami ofensywnymi musisz #!$%@? po całym boisku, bo Twój stoper ukochany stoi na 16 m cały mecz i musisz się cofać do ostatniego w fazie defensywy. Zrobisz dwie takie rundki i masz dosyć na resztę dnia.
@nobrain nie hejtuje go doceniam to co zrobił dla reprezentacji ale jeśli widać że już nie nadążasz i nie masz takiej formy jak kiedyś to moim zdaniem czas że sceny zejść a nie bawić się w ładne zakończenie kariery. Dla mnie to zabrzmiało jakby uważał że jemu się należy ta gra w reprezentacji bo coś tam dobrze ostatnio na treningu poszło. No błagam jeśli chcemy odmłodzić kadrę to nie można stawiać niestety