Wpis z mikrobloga

Mirko
Syn nie chcę chodzić na basen.
Ma już 13 lat. I potrzebuję tego bo ma klatkę szewska.
Ale bardzo chciałby chodzić na silownie.
Ja mam mieszane uczucia.
Pytanie czy w #platinum są jakieś zajęcia które pomógłby?
#mikrokoksy
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: kiedyś byłem raz i dla mnie siłownia jest nudna w... . No bardzo nudna.
Nie mam nawet zielonego pojęcia co i jak. Nawet takiego co do czego.
Trener personalny za droga zabawa dla mojek kieszeni.
Myślałem o zajęciach z trx. Ale czy to pomoże na mięśnie klaty?

@Przypadkowy razem startujemy w biegach na orientację sportową.
Na siłowni się nie znam.
Zmykam temat.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Jak nie masz kasy, to nie masz jakiegoś kolegi w robocie, wujka w rodzinie co trochę ćwiczył? Nikogo z otoczenia kto by z nim poszedł?
Na początek niech ktoś mu pokaże kilka rzeczy z kettlami, hantlami, maszyny wyciągi jak ogarnie to po kilku tygodniach właściwie może ćwiczyć jak każda inna osoba na siłowni dobierajac odpowiednio małe cieżary.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: tylko ja się boje że to jeszcze młody chłopak i zacznie sie wygłupiać.
I albo sobie albo komuś zrobi krzywdę
TRX albo kalenistyka nie byłaby lepsza?
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: nie chce chodzić na basen bo pewnie się wstydzi klaty. Ćwiczenia typu basen tak szczerze za dużo nie pomogą, a na siłowni mięśniami może trochę ją zakryć. Też taką miałem, jedynie operacja mi pomogła i przestałem mieć kompleks
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1
chłopak nie chce chodzić na basen ale ty chcesz
chłopak chce chodzić na siłkę ale dla ciebie nudna.

Zdecyduj się dla kogo to ma być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Młody pod opieką spokojnie sobie poradzi na siłowni a po kilku miesiącach już sobie poradzi sam jak załapie o co kmn.
  • Odpowiedz
TRX albo kalenistyka nie byłaby lepsza?


@Sl_w_k_1: kalistenika znacznie lepsza, pokaż mu jakieś filmiki z trikami na drążku, może mu się spodoba
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: też mam taką klatę. Też miałem z tego powodu kompleksy. Też miałem problem z niezrozumieniem że strony rodziców. Teraz mam 36 lat i śmieje się z tych kompleksów (nie miałem operacji). Niestety dochodziłem do tego latami. Patrząc wstecz widzę, że wsparcie ze strony rodziców właśnie w wieku 12-13 lat mogła naprawdę wiele zdziałać. Pomoc w treningu siłowym, odpowiednia dieta (byłem przerazliwie chudy), suplementacja teraz wydają się oczywistością, ale wtedy starzy
  • Odpowiedz
  • 0
@mikrokokos: syn też jest chudy bardzo. Może nie przeraźliwie.
Jak wyżej napisałem niestety w Platinum wiek wejścia to 15 lat.
Możesz napisać w trzech słowach co ci najbardziej pomogło?
Albo nakierować co wpisać w google
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: ale Ty bardzo szukasz pretekstu aby jednak synowi nie pomóc lub jakaś najniższą linią oporu
Najpierw ciśnięcie na najbardziej bezproblemowy basen bo dla Ciebie fajny
Najpierw kręcenie nosem, że nudne dla Ciebie
Później kręcenie nosem, że nie ma na trenera ani nie ma znajomego/wuja co by pokazał
A na koniec, ze na jednej z siłowni, gdzie zapewne jest kilka nie wpuszczają od 15 roku życia (zresztą bez problemu byś się
  • Odpowiedz