Wpis z mikrobloga

co sie dzieje z tvgry? ogląda to ktoś jeszcze? przecież ta nowa ekipa to jakieś zoomery xD
przed chwilo wszedłem na ich kanał i aż oczom nie wierze!

ej co mam wstawić na miniaturke?

nwm coś zaje

a nieważne, dodam swoj ryj bo jestem modelem czy coś lmao


nie dziwie sie że stara ekipa odeszła, tego gówna sie nie da oglądać.

#tvgry #gryonline #grykomputerowe #komputery #youtube
z.....i - co sie dzieje z tvgry? ogląda to ktoś jeszcze? przecież ta nowa ekipa to ja...

źródło: Screenshot_1

Pobierz

oglądacie jeszcze tv gry?

  • tak! 6.1% (10)
  • mniej niż kiedyś 28.0% (46)
  • dałem usuba 42.7% (70)
  • nigdy nie ogladalem 23.2% (38)

Oddanych głosów: 164

  • 8
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: #niepopularnaopinia ale jeszcze Pan Mateusz jakby przeszedł do #tzo bo już by było spoko. No i #!$%@?ć tą różowołosą z gościnnych odcinków bo nie da się tego szpetnego ryja oglądać, a słuchać chyba jeszcze gorzej. A co do pytania to po odejściu starej ekipy odsubowałem i nie oglądam.
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki Ogólnie nie mają pomysłu na kontent. Wszystko co jest to wyliczanka "x rzeczy w grze y", lub "x gier które...", mało kreatywnego kontentu i na dłuższa metę męczy oglądanie tego samego tylko opakowanego w inne przykłady
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: Dla mnie cały polski YouTube to ściek. TVgry to martwy kanał, mają ponad milion subskrypcji a nie są w stanie przebić bariery stu tysięcy wyświetleń co film. TVgry było jak Top Gear, ludzie to oglądali dla prowadzących a nie dla samej serii, więc jak prowadzący się przenieśli to tak samo przeniosła się widownia a seria upadła na głupi ryj.

Natomiast większą beką jest kanał YouTube CD Action, czasopisma którego już
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: Ja oglądam tylko flesz, czasem na chwilę jakiś stream. Flesz ma fajną formę upakowania ostatnich wiadomości ze świata gier w kilkominutowy filmik. CDA jednen filmik obejrzałem i stwierdziłem, że to nie dla mnie.
  • Odpowiedz