Wpis z mikrobloga

W ramach testów zmian w AI urządziłem strzelaninę w jakimś klubie. Neutralne NPC nadal wolały dokończyć piwko zamiast uciekać ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Tamowanie ruchu też jest w sumie zabawnie zrobione. Ruch uliczny nadal słabo reaguje na pozostawione pojazdy, ale za to agresywniej wymijają V. Prowadzi to do sytuacji, gdzie unieruchomiony przez zaparkowany w poprzek jezdni pojazd kierowca będzie grzecznie czekać, do czasu aż zobaczy przed nim głównego bohatera. Wtedy skrypt uzna, że jednak należy podjąć manewr wymijania, ale powolutku, na spokojnie, bo samochód przed nim ciągle wymusza postój. XD
No, ale fajnie że już przynajmniej policja przyjeżdża autami - nie spodziewałem się że tego dożyję.
#cyberpunk2077
Lumpus - W ramach testów zmian w AI urządziłem strzelaninę w jakimś klubie. Neutralne...

źródło: 4d7d93a3fd820ed2e1209abdc2cf39bf

Pobierz
  • 2
@zamaskowane_warzywo: Mam wrażenie, że ci teleportujący nadal są na służbie przy wyższych poziomach pościgu, ale ręki sobie uciąć za to nie dam. Miałem jedną taką sytuację, gdzie podczas pieszej ucieczki wyskoczyła na mnie para niebieskich z zaskoczenia. Możliwe też, że po prostu stali tam wcześniej, więc póki co wstrzymuję się z płaczem.