Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #incel #p0lka #takaprawda #brutalne

Sorry, że znów o tym wywiadzie, ale pewne kwestie w nim poruszone, zrobiły na mnie ponure wrażenie. Niby człowiek wiedział, że to tak wygląda, ale jak to usłyszał z ust jakiś osób, które publicznie na ten temat mówią, jak to wygląda z perspektywy normików, to zrobiło to wrażenie.

O co chodzi? O końcówkę wywiadu, gdy kobiety opowiadały historię, jak normicy pogardzają jakimś chłopem i jeszcze to uzasadniają potrzebą utrzymania swojego komfortu psychicznego. Brutalne.

Włączcie sobie od 1:34:53

https://www.facebook.com/bigbookcafe/videos/276775235177388?locale=pl_PL

Bardzo mi się też spodobało, jak obnażone zostało pojęcie terapii, jako remedium na wszelkie ludzkie problemy. O tym mowa jest trochę wcześniej, przed tą historią o odtrąceniu.
  • 4
@Kopytnik_1: przecież wiadomo, ze normictwo to co najwyżej 120iq. Co mądrego oni mogą powiedzieć pomoc. Po ich sposobie wypowiedzi już widać ze tam 2 komórki walczą o dostęp do tlenu. Gdyby oddychanie wymagało myślenia to by się udusili. Pytanie co my z ta wiedza o świecie możemy zrobić? Chyba tylko jeść popcorn i patrzeć jak cywilizacja upada.
@typowyWykopekMizogin: selfcare. Czyli najważniejsze żebym ja mogła chlac ćpać ruchac się z chadami i robić aborcje za pieniądze przegrywow. Przerysowane? Być może. Ale ktoś kto obserwuje tych klaunów powinien widzieć jak bardzo ten świat jest zepsuty i ze takie osoby jak one to zepsucie popierają bo dla nich liczy się tylko dopamina i serotonina. Na głębsze przemyślenia tych ludzi zwyczajnie niw stać. Nawet nie tyle ze nie widza rozwiązania one nie
@Kopytnik_1: Co w tym jest brutalnego? Że ktoś nie chce przebywać w otoczeniu dziwnego kolesia, który nie potrafi się odnaleźć społecznie i jest po prostu przykry w odbiorze? Ja też bym nie chciała. Zrozumcie, że każdy ma prawo o decydowaniu o tym kogo dopuszcza do swojego otoczenia. Nie mamy obowiązku męczyć się w towarzystwie cringowego typa tylko dlatego, bo tak wypada i żeby mu się nie zrobiło przykro. Oczywiście, osoba z