Wpis z mikrobloga

@kogi: @takJakLubimy Ale przecież was nie obchodzi czy Polskę zalewają imigranci. Że administracja zgniła i nie ma kontroli nad tym procesem. Że wysocy urzędnicy państwowi zrobili sobie z tego nielegalne źródło dochodu. Państwo i Polska jak widać was nie obchodzi.

Interesuje za to was film, na który może obejrzałoby z 10 000 ludzi gdyby nie wasza akcja promocyjna. To film fabularny, a więc pewnie odpowiednio upiększony. Ale ogólnie działania na nim
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 29
@Dragonan: zróbmy film fabularny o pedofilach w platformie, bo 4 zostało skazanych. Samego Tuska przedstawmy jako pedofila, który lubi młodych piłkarzy. Spodoba ci się takie dzieło?
  • Odpowiedz
@kogi: A więc twierdzisz, że film Holand w ten sposób został przeinaczony? Bo zgodnie z twoim porównaniem, to w nim musi być pokazane coś takiego, że Kaczyński i cały Pis zorganizowały cały proceder aby móc w lasach mordować bezkarnie uchodźców. Straż graniczna ich wyłapuje dla pisowców, którzy następnie mordują ich w scenach jak z filmów "Piła".

Czy takie coś jest pokazane w filmie Holland?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
@Dragonan: a czym jest #!$%@? podawanie przez strażnika stłuczonego szkła w termosie dla uchodźcy? Jak takie coś nazwiesz???
Czym Straż Graniczna sobie zasłużyła żeby przedstawiać ich jak sadystów???
  • Odpowiedz
@Dragonan: Wypisałeś tezy. "Was" i z nimi polemizujesz. Taka choroba nazywa się paranoja. Są lekarstwa.
Nie można opluwać Straży Granicznej która nie organizuje procederu.
W filmie przedstawiona jest ta formacja jako banda sadystów zgodnie z przekazem pani Kurdej.
Trwa wojna i takie działania to sabotaż morale.
  • Odpowiedz
a czym jest #!$%@? podawanie przez strażnika stłuczonego szkła w termosie dla uchodźcy? Jak takie coś nazwiesz???
@kogi: No to jednak trochę jest różnica w porównaniu z przykładem z pedofilią.

Straż graniczna często właśnie się tak zachowuje, aby zniechęcić migrantów przed ponownym przekraczaniem granicy. Niszczy ich dobytek, szczególnie ten przydatny w warunkach polowych. Męczy już wycieńczonych ludzi. Nie udziela pomocy.

A czym sobie policja w USA zasłużyła aby w każdym serialu
  • Odpowiedz
@kogi

@Dragonan: zróbmy film fabularny o pedofilach w platformie, bo 4 zostało skazanych. Samego Tuska przedstawmy jako pedofila, który lubi młodych piłkarzy. Spodoba ci się takie dzieło?


No to zrob, kto ci broni? Najwyzej dostaniesz pozew o zniesławienie i bedziesz bronil tej tezy w sadzie.

Zabawne jest to, ze zamiast odniesc sie do tego czy wydarzenia w filmie mialy miejsce to zaczynasz cos belkotac o tusku xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@stannis: przecież to jest film fabularny. Dlaczego Tusk ma mi złożyć pozew? Skoro straż graniczna może dawać roboty termos imigrantom to Tusk nie może być pedofilem?
  • Odpowiedz
@kogi bo pewnie poczuje sie znieslawiony, bo zarzucasz mu rzeczy ktorych nie robi.

Jak ktos poczuje sie zniesławiony filmem holland to niech tez zlozy pozew, jaki problem?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@stannis: ja mu niczego nie zarzucam absolutnie tylko bym chciał taki film fabularny żeby powstał. W mojej opinii nie ma żadnej różnicy między strażnikami sadystami a Tuskiem pedofilem w filmie fabularnym. Jedno i drugie można wytłumaczyć duszą artystyczna reżysera.
  • Odpowiedz
  • 8
@kogi

@Dragonan: zróbmy film fabularny o pedofilach w platformie, bo 4 zostało skazanych. Samego Tuska przedstawmy jako pedofila, który lubi młodych piłkarzy. Spodoba ci się takie dzieło?


Brzmi jak dzień jak codzień w tvp xD
  • Odpowiedz
@kogi ale jest taki problem u tuska, czy nie jest wedlug ciebie?

Bo wg holland jest problem na granicy i nakrecila o tym film, ty chcesz zeby film o tusku powstal, dlaczego?
  • Odpowiedz
@kogi: bandy POwców już się zleciały xD
Mówię Ci chłopie, żeby dorwać się do koryta to sprzedadzą się Putinowi.

Jeszcze nauczyciele z niektórych szkół zabiorą całe klasy do kin na ten film.

Jak sam chodziłem do szkoły za rządów Platfusów, to byłem wręcz szantażowany, żeby iść na film „Lech Wałęsa” i „Czarny czwartek”. Jak nie pójdę to cała klasa nie pójdzie i będą na mnie wszyscy obrażeni xD

Platfusy chcą zakłamywać
  • Odpowiedz