Wpis z mikrobloga

  • 6
@Nihad_Kantic bo znajdziesz tam wiele dobrych osób. Większość moich znajomych to zieloni i są to dobrzy ludzie. Ale jak w każdej społeczności, znajdą się też ludzie straszni.
U zielonych podoba mi się to, że kładziony jest duży nacisk na to, żeby pracować nad własnym charakterem, a nie tylko mówić właściwe rzeczy i chodzić do kościoła.
Ja wychowałam się w pokoleniowej rodzinie zielonych i większość wartości i zasad, jakie mam w życiu, wypracowałam
  • Odpowiedz
  • 15
@Zgrywajac_twardziela nie pamiętam, kiedy wrzuciłam pierwszy raz to zdjęcie. Nawet nie mam jak sprawdzić, bo był taki moment, w którym wyczyscilam profil z wszelkich osobistych informacji, bo przyczepiła się do mnie taka laska, która wypisywała wraz z bandą swoich przydupasow po moich znajomych, żeby znaleźć kogoś, kto potwierdzi jej przypuszczenia, że zdradzam niebieskiego xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Lardor tak, golfem. A tuż przed ślubem te łapki poprawialiśmy (bo zrobiłam je jakoś w pierwszym miesiącu naszej znajomości i tak już zostały na zawsze:D).
Moja mama prawie płakała, że jedziemy Golfem xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Zgrywajac_twardziela no okazało się, że nie, więc kilkanascie tygodni mnie dręczyła. Wraz z przydupasami zakładali konta na wykopie i FB, żeby do mnie pisać i próbować mnie wciągnąć w jakieś dziwne rozmowy. Jak się nie udało, bo uprzejmie zbywalam wszystkich, to chyba już z bezsilności napisała do niebieskiego, czy ma świadomość, z jak ogromną ilością facetów piszę na portalach społecznościowych xD ogólnie #!$%@? akcja mocno była xD
  • Odpowiedz