Wpis z mikrobloga

@Q66rl: zadaje sobie pytanie dlaczego jestem zdzwiony przecież żyjemy w SOPŁECZEŃSTWIE ( w tym czasie jak myślę nad tym ktoś ci robi zdjęcie bo masz w juhc śmieszny T-shirt z napisem "MOTO CLUB 1920 POWER ALERNATIV CONTROL" ogólnie #!$%@? kolorem
@takJakLubimy: W mrocznym, słabo oświetlonym zakamarku tego sklepu, gdy gorączkowo przeszukiwałem półki w poszukiwaniu pringlesów, gąbek i tajemniczych gumek recepturek, przed moimi oczami niespodziewanie ukazał się niepokojący widok: stała tam zakryta muzułmanka, całkowicie obleczona w ciemną szatę, jej hadżib skrywał kontury jej twarzy. Przez moje ciało przeszedł dreszcz przerażenia. Znalazłem się uwięziony w tajemniczym maelströmie strachu, sparaliżowany złowrogą niepewnością. Czy to była iluzja optyczna, zwykła migawka wywołana przez moją nadwyrężoną wyobraźnię?
Nic. Robię zakupy i wychodzę. Co mnie obchodzi jak kto jest ubrany? Póki nie świeci nagością, nie śmierdzi, nie drze ryja, albo nie robi rzeczy powszechnie uważanych za niesmaczne to nich sobie robi zakupy...
@Q66rl Robię zakupy i spadam na chatę. Trzeba być pierdoniętym żeby "coś" zrobić w kraju w którym coś takiego to totalna egzotyka. Co innego jakbym widział to codziennie na osiedlu, ale to jest ogólnie abstrakcja