Wpis z mikrobloga

@mi_chelle takie teksty też są poniżej krytyki. Laska ma normalną figurę, tylko odstaje od modelek. Wygląd nie powinien mieć nic do tego czy ktoś się czuje pewny siebie.

Laska w Twoim typie może mieć tupet jak rozumiem ?
  • Odpowiedz
  • 1
@MissDisaster: Zarzucasz mi swoje własne tezy i zadajesz do nich pytania, mimo, że w moich wypowiedziach nie oceniłam jej wyglądu negatywnie. Podobnie jak nie powiedziałam, że jak ktoś mi się podoba to może mieć tupet. Jeżeli tak bardzo chcesz poznać mój gust, uważam że wypada zwyczajnie pod względem wyglądu i negatywnie pod względem charakteru. I tak, to mój gust tylko i wyłącznie, nie trzeba się ze mną zgadzać. Dziwi mnie jej
  • Odpowiedz
@mi_chelle nie chciało mi się czytać tego wysrywu, ale sam/sama napisałaś/eś, że tupet rośnie wraz z atrakcyjnością a nie masą i że Kornelia ma wysoki tupet jak na swoje warunki. Błagam nie jesteśmy w polityce żeby odwracać kota ogonem
  • Odpowiedz
  • 1
@MissDisaster: to była odpowiedż komentarz innej osoby na sugestie „sporych warunków”, którą odebrałam jako opis jej wyglądu. To nie stawiaj tez i pytań, skoro nie masz ochoty czytać odpowiedzi. Chyba ogólnie masz problem z czytaniem.
  • Odpowiedz