Wpis z mikrobloga

Właśnie się rozstałem po 5 latach związku.
Czuję się #!$%@?, ale myślę, że tak będzie lepiej.
Kiedyś zbiorę siły i może napiszę coś więcej na ten temat.
#zwiazki
  • 35
  • Odpowiedz
@Pask03: ciezko cos napisac nie znajac szczegolow, ale sam przezylem cos podobnego i jeszcze milion innych rzeczy zwalilo sie na leb wtedy. Z perspektywy czasu co moge o 5 w nocy powiedziec - na poczatku bedzie bardzo, bardzo ciezko, ale w pewnym momencie uswiadomisz sobie ze Twoja codziennosc jest teraz lepsza tylko ze dalej boli "stracony czas", to co minelo, a potem... coz, czas serio leczy rany. Daj sobie czas.

I
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny NIE! Nie zapraszamy na tag #przegryw
To tag dla największych frustratów i degeneratów wykopu. Na tym tagu można tylko pogłębić depresje i zejść na jeszcze większe dno!
To jest tag gdzie przegrywy poklepują się po plecach i nakręcają w coraz większej spirali spie%#olenia. Jesli OP bedzie omijał tag szerokim łukiem to tak będzie dla niego lepiej!!!

@Pask03 tak jak @Prawdziwychudybyk ci napisal. Tez nie chce się powtarzać i wiem, ze to
  • Odpowiedz
@Pask03 Nie masz co stary pisać na ten temat. Nie rób scenariuszy w głowie „gdyby”. Jak to mówią Czesi to se ne wrati. Masz 26 lat i całe życie przed tobą. Jeszcze się będziesz z tego związku śmiał za pare lat. Pozdro z fartem i nie pisz mi ze to była „ta jedyna”.
  • Odpowiedz
@Pask03: Ja zostawiłem swoją ex po 5 latach i już następnego dnia czułem, jakbym się pozbył zbędnego balastu który mi uwierał. Dla mnie najlepsza decyzja jaką podjąłem w ostatnich latach, ale każdy przypadek jest inny. Zadbaj o siebie, nie patrz w przeszłość i głowa do góry.
  • Odpowiedz