Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DEATHSTROKEBACK kiedyś w liceum albo początek studiów uznałem, że zrobię megabiznes i będę naciagac ludzi na fejsie żeby mi się rejestrowali do gier z reflinkow

Założyłem konto jako jakas płodna julka, dodałem się do grupek na fejsie typu "poznajmy sie" i zacząłem. W tamtym momencie zwatpilem w męska plec i uznałem że może jednak feminkstki mają rację xDD #!$%@? cały ogrom wiadomości od spermiarzy, typy pod swoim nazwiskiem z dzieckiem swoim na
@huudyy: wystarczy ze jestes laska i dodasz absolutnie randomowy post na publicznej grupie np. ''hej zgubilam wczoraj czarne rekawiczki na przystanku moze ktos znalazl'' - gwarantowane 10 wiadomosci od januszy 40+ w dokladnie takiej formie jak powyzej, zdjecie #!$%@? i propozycje seksualne. A jak grupa powiazana jest z typowymi zainteresowaniami takich gosci typu szukanie czesci do samochodu albo jakiejs elektroniki to bateria sie potrafi rozladowac od powiadomien
@Matylda_Megara: Nagość i kontrowersja robi dobrą reklamę artystom.
Pamiętam sprzed lat casus młodej laski, studentki, która zrobiła wystawę złożoną ze zdjęć zrobionych ukradkiem swojemu żonatemu kochankowi(oni w łóżku, Janusz chrapie postcoitum z półotwartym ryjcem itp). Wszystko prosto z życia, zatem szczere i prawdziwe, zas kontrowersja wywołuje dialog z widzem. Miejsce panteonie sztuki zapewnione.
(ciekawe czy ją pozwał)