Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia, najczęściej sebki i karynki z bloków, wannabe gangsterzy albo recydywisci
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki kopiujące chore zachodnie wzorce
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).

Jak widzę typa z tatuażem to rzygać mi się chce. Oklepane na maksa motywy lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, że z daleka wyglądają jak upaćkane smarem ręce. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć do końca życia takie coś na moim ciele. Osobę która decyduje się na tatuaż na całe życie porównałbym do takiej, bez obrazy, tępej krowy, która przez całe życie będzie żreć tylko zieloną trawę. Jestem w stanie zrozumieć zwierze, ale kurde człowiek? Czemu decyduje się na jeden jedyny motyw mając świadomość że może on się po kilku latach znudzić? Ludzie zmieniają ubiór, stylizacje, meble, kolory ścian bo zwyczajnie potrzebują zmiany, a wiec czemu do cholery oszpecają się tym dziadostwem na całe życie? Mam 24 lata i nie potrafię tego zrozumieć. XD

#tatuaz #tatuaze #bekazlewactwa #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #polskiedomy
daeun - Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zwykła pa...

źródło: temp_file3593227747744109977

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
Sam nie mam ani jednego, ale zauważyłem, że 95% ludzi z takimi poglądami to nielubiane toksyki, stare dziady i ludzie zwyczajnie tępi. Udowodnijcie mi źle. No mało jest sympatycznych i inteligentnych osób, które #!$%@?ą na tatuaże. To bardziej klimat jakichś cześków z polski B, narodowców, piwniczniaków, twojego starego pijanego i babci co słucha Radia Maryja.
  • Odpowiedz
Mam 24 lata i nie potrafię tego zrozumieć.


@daeun: W tatuażu właśnie fajne jest to, że jest on trwałym symbolem Twojej decyzji (nawet głupiej) tj. żyjemy dzisiaj w świecie w którym wszystko łącznie ze związkami traktują przejściowo, chwilowo. Jest manifestacją Twojej woli.

Część osób robi sobie te tatuaże, bo "inni mają", bo to modne - a dla części jest to jakaś forma terapii, kiedy idziesz na sesję czujesz ból ale po
  • Odpowiedz
@daeun Jak babcie kocham, wykop nie różni się niczym od mojego miejsca pracy, czuję się tu swojsko że aż można pomylić z prawdziwością.
Zgadza się, pracuje w szpitalu psychiatrycznym.
  • Odpowiedz
@daeun: Shalom,
przede wszystkim jest to degeneracja na skali medycznej.
Już spieszę z matematycznym tłumaczeniem:
- skóra jest największym ludzkim organem,
- zadajesz ból, dokonujesz skażenia organu,
- na skali medycznej - matematycznie (jednowymiarowo, jedna oś, od minus nieskończoności do nieskończoności, podstawówka) - zrobienie tatuażu mieści się w dziedzinie od minus nieskończoności (tatuaż na oku, utrata wzroku, zakażenie i przekręcenie się) do lewego brzegu zera (ale bez niego) [minimalny tatuaż, minimalny
  • Odpowiedz
@daeun że chce wam się produkować takie wysrywy, co za różnica w co się ubierasz, co robisz, jak wyglądasz. Za 50 lat nikt nie będzie to obchodzić a za 100 wszyscy umrzemy i tym bardziej nic to nie będzie znaczyć. Niech każdy żyje w zgodzie ze sobą i tyle ;)
  • Odpowiedz
@daeun: pal sześć jak jest to przemyślany motyw - cały rękaw lub noga a tatuaż to małe dzieło sztuki wykonane przez artystę w swoim fachu.
Ale takie brudnopisy jak na foto to jest #!$%@? dramat xd
  • Odpowiedz
@daeun: jak ktoś chce mieć tatuaż, to niech ma, nic mi do tego.
Lecz gdy taka osoba jednoczesnie mówi, że tatuaże, to nie wyrażanie siebie, chęć zwrócenia na siebie uwagi, potrzeba bycia fajnym i ukrycie swoich problemów, to xD

PS przecież to tylko mały motylek w miejscu intymnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun: nie mam nic do tatuaży, ale moda na te dziwne pojedyncze, losowe dziary w losowych miejscach (zaczerpnięte od "nowoczesnych raperów") mnie #!$%@?, wygląda to komicznie. Za 5 lat moda na takie tatuaże minie tak jak minęła moda na tribale i wspomniane wilki z lasem.
  • Odpowiedz
  • 4
@daeun a co mylisz o różnych plemionach które tatuują twarze albo robią inne rzeczy związane z kulturą? Ozdabianie ciała leży w naszej naturze tak czy inaczej. To samo z religią, też jest bzdurna ale każda cywilizacja ma jakieś wierzenia. Jesteś w jakiejś grupie ludzie którzy mają tatuaż, to też sobie pewnie jakiś zrobisz. Też wydaje mi się, że każdy ma różne wpływy, i chociaż wszystkich co wymieniłeś pewnie należą do grupy mających
  • Odpowiedz