Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak reagować na takie sytuacje? Z żoną nam się nie układa. Leci na mnie z łapami. Po ostatniej takiej sytuacji przestałem z nią gadać. Ona po kilku dniach dzwoni do swojej mamy. Nagaduje na mnie, że aż wióry lecą w słuchawce. 2 metry ode mnie. Dzwoni do mnie teściowa. Nie odbieram. Wysyła mi ostrzegawczego SMSa. Do żony wysyła pochwalne za zachowanie. Żona mnie przeprasza za to że się na mnie rzuciła pół godziny po telefonie do teściowej. Teściowa tego nie wie, tylko pewnie będzie myśleć, że po pierwsze "ja to ten zły", po drugie że "jej interwencja była udana, bo się pogodzilismy". W niedzielę idziemy na urodziny do teściów...
To że żona jest nienormalna, to wiem. Rozważenie rozwodu, to wiem.
Natomiast jak zachowywać się w takiej sytuacji? Jak zachować się w niedzielę? Wiem, żeby sobie nie dawać wejść na głowę, ale jest to bardzo trudne.

#zwiazki #pytanie #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Nie jechać do teściów. Niech żona sama najpierw wyjaśni sytuację i poinformuje matkę że jest z Tobą pogodzona. I pogadać z żoną że tak dalej być nie może bo skończy się Wasz związek rozwodem.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@mirko_anonim: Poszukaj jakiegoś dyktafonu który ma baterie która długo wytrzyma i nagrywaj cały czas.

Na allegro są breloczki, opaski które wytrzymują nawet 40h. Bo tak to masz słowo przeciwko słowu, dodatkowo teściowa zezna że co jakiś czas żona dzwoniła roztrzęsiona, jakaś koleżanka też tak zezna i cie pogrążą.
@mirko_anonim teściowa i tak ma już wyrobione o Tobie zdanie. Jej córeczka ma rację, a Ty jesteś #!$%@?. Idź na te urodziny, żeby żona miała mniej przestrzeni do obrabiania Ci dupy (co zresztą już robi nawet przy Tobie). Jak będzie coś gadać przy swoich rodzicach to reaguj, spokojnie i rzeczowo. I jak ktoś wcześniej wspomniał nagrywaj koniecznie.
@mirko_anonim: nigdzie nie idź. Powiedz ze nie życzysz sobie #!$%@? się teściowej w swój związek. Nikomu się nie tłumacz, a żonę na terapię i próbujcie to ratować. Nagrywać nie zaszkodzi tylko ze wtedy już sam wiesz ze to koniec.
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Mała aktualizacja. Poszedłem na tę urodziny. Stwierdziłem, że gdybym nie poszedł to bym był w gorszej sytuacji, bo tylko bym utwierdził niektóre osoby, a jak ktoś napisał to dałbym żonie pole do obrobienia dupy.

Zamiast tego zaskoczyłem je obie. Weszliśmy do domu. Złożyliśmy życzenia i mówię do teściowej, że "bardzo jej dziękuję". Ona oczy jak pięć złotych, żona nie wie o co chodzi, a ja, że "nie wiem
@szyfraplus:

Nagrywać nie zaszkodzi tylko ze wtedy już sam wiesz ze to koniec.


Może tak być że to już koniec tylko OP jeszcze o tym nie wie.

Nagrywanie to jest zwykły dupochron w razie gdyby różowa naprawdę chciała go zostawić i wrobić w coś. A że ona ma nasrane w głowie to już wiemy i taki scenariusz jest możliwy.
@mirko_anonim: bardzo dobrze rozegrane miras, gratulacje.

Pamiętaj że to nie koniec i dalsze nagrywanie jest konieczne gdy tylko widzisz że żona zaczyna robić inbe.

Powiadom też swoich dobrych znajomych o sytuacji. Teściowie to słabi świadkowie i raczej nie będą chcieli ciebie bronić gdyby ziścił się najgorszy scenariusz.

No i tak jak napisała różowa wyżej - żone na terapię.

Daj znać gdyby na mirko za jakis czas co tam się dzieje u