Wpis z mikrobloga

Pamiętacie "zamianę" par, kiedy to po sezonie Karol i Laura po swoich rozwodach zostali parą?

Pojawiało się mnóstwo domysłów nt. tego, że podobno oni już byli wcześniej razem i wpadli na pomysł, że się zgłoszą do programu, by dostać za darmo wesele i podróż poślubną, oraz wypromować swój biznesik ale tu klops experci ich nie dobrali xD
#slubodpierwszegowejrzenia
rales - Pamiętacie "zamianę" par, kiedy to po sezonie Karol i Laura po swoich rozwoda...

źródło: laura-i-kamil-ze-slubu-od-pierwszego-wejrzenia

Pobierz

Czy wierzysz w tę plotkę?

  • Tak 14.2% (28)
  • Nie 70.6% (139)
  • nwm / sprawdzam 15.2% (30)

Oddanych głosów: 197

  • 9
  • Odpowiedz
@rales: jedyny biznesie jaki poznałem w tym programie to plastelinowe paciorki Jamnikary.

A spisek o którym mówisz brzmi lekko absurdalnie. Wolałbym nie mieć ślubu niż taki jaki organizują w tym programie XD
  • Odpowiedz
Bo Laura i Karol są za mądrzy na taki nr. Tutaj eksperci robią na złość. Słynny Przemek i córka lekarza z Siedlec. Anka z Krakowa i mający tylko kopulację w głowie Grześ z Kielc. Wykopki lepiej sparowałaby dostając 100 ankiet ze zdjęciami, po 50 dziewczyn i 50 chłopów niż oni/one. Mosak i jego teksty. Nowe. Antropolog co uciekł. Choć on może wiedzę miał, ale jego nie słuchali. Chyba tylko Magda z ekspertów
  • Odpowiedz
@rales: ja znam inną wersję tego mitu. Komuś w tvnie pomyliły się osoby i wysłali źle terminy ślubu dwóm osobom. A Laura I Karol od początku mieli być sparowani.
  • Odpowiedz
@rales: dla mnie to nie jest takie nieprawdopodobne xD nie wiem czy pamiętacie ale Karol tuż po zakończeniu edycji wypuścił jakiegoś gownoebooka o wyprawianiu przyjęć czy czymś takim. E-booki to jest nadal jedna z klasycznych metod monetyzowania popularności w social mediach. Trochę to wyglądało jak opracowana wcześniej strategia.
  • Odpowiedz