Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
No wreszcie coś się dzieje, bo nudy były ostatnio straszliwe. Sroch płaczący, bo jego chłopak odchodzi, piękna sprawa. Teraz, już w najbliższym odcinku jak to na tego #!$%@? przystało, zacznie się ghostowanie Soku, bo Tori w potrzebie. I na tym ta dwójka będzie chciała, co niestety może się jej udać, dolecieć do finału.
Cycata natomiast to kolejny przykład #!$%@? umysłowego, Kudłatemu się żali że Jaca jego nie #!$%@?ł z programu, tylko silną (hahaha iksde) parę rozwalił. Oby Jaca się dogadał z Lusią i Cycata leci w siną dal.
  • 10
  • Odpowiedz
@Fuka_Lata: z Justyną pozwolił sobie na nieco więcej bliskości dlatego mnie ten wątek teraz najbardziej interesuje. Nawet jak ostatecznie wybierze Tori, to ciekawi mnie jak potraktuje Justynę w tym wszystkim. I czy rzeczywiście wybierze Tori czy jednak Justynę. Dla mnie to ostateczny test dla niego zanim uznam, że rzeczywiście Sroch :D Kilka niesmacznych prób manipulacji to dla mnie trochę za mało, żeby podzielać aż tak skrajnie negatywne opinie o nim. Nie
  • Odpowiedz
  • 5
@Karynka2_0: No tak, kolejna zauroczona słodką buźką Szczocha, tak jak jego kościółek w HP. Nadal nie przyjmujesz do wiadomości, że to jeden z największych zjebów w historii tego programu.
  • Odpowiedz
@Fuka_Lata: a zauroczona bo? Nie zauważyłam, żebym za coś go pochwaliła. A widziałam dużo gorszych „zjebów” i nie tylko w HP, a poziomem dyskursu nie popisałeś się. Po pierwsze nie gustuje w facetach, ktorych mogłabym być prawie mamą. Po drugie w ludziach często drażnią nas te cechy, których nie potrafimy zaakceptować u siebie, wiec uważaj, bo z Roszkiem możesz mieć więcej wspólnego niż myślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: poniosło typa wyżej i to dosyć poza orbitę w odpowiedzi do Ciebie. Jednak twierdzenie, że sroch ma na swoim koncie tylko "kilka niesmacznych prób manipulacji" to też delikatnie mówiąc, pobłażliwe stwierdzenie. Ten dziad jest parszywcem jakich mało nie ma co się łudzić, że wniesie do tego szoł cokolwiek poza tandetnymi dramami wynikającymi z pasożytowania nad słabszymi lub bardziej naiwnymi jednostkami i byciem pseudoempatycznym żenującym parainteligentem z przerośniętym ego. Filozof i
  • Odpowiedz
  • 1
@Karynka2_0: ja go nie hejtuję, ja go krytykuję za każde złe zachowanie w tym programie. Nie wiem, co jeszcze musi więcej zrobić, żebyś Ciebie przekonać, że jest czarnym charakterem? Trzecią dziewczynę ma wystawić w taki sam sposób? No ok, to to zrobi, w tv będzie to pokazane w niedzielę lub poniedziałek.
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: No więc tak jeśli chodzi o Rocha, nie przepadam za nim. Był ok do momentu odpadniecia Sabiny, póki wspierał Łucję, bo jako nowa osoba miała ciężkie wejście. Jak za kimś nie przepadasz to takie odpadniecia są satysfakcjonujące, odpadniecie Sabiny i jej ból dupy było piękne, teraz też było git ze nie poszło po myśli Rocha, Tori i Krzysiura, za pewnie się wszyscy czuli i nie docenili Jacka, może to wina
  • Odpowiedz
@sobin: @Fuka_Lata @Silver86 rozumiem Waszą argumentację i w dużej części się z nią zgadzam. Jednak Justynie wysłał wyraźne sygnały, że się mu podoba czego wcześniej nie robił, dlatego jeżeli był to element gry, to tutaj dużo bardziej niesmaczny i dlatego wątek z Justyną ma dla mnie znacznie większe znaczenie od tych wcześniejszych w ocenie Rocha jako człowieka. Bo wcześniejszym partnerkom nie wysyłał jednak takich sygnałów i powiedział im ostatecznie,że ich nie
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: no ciekawe jak potraktuje Justynę, chociaż najlepsza byłaby teraz karma że by serio coś z nią chciał a ona by go olała, nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Nie ma co tak tych ksywek wyolbrzymiać, różne były, może część negatywna, Grzesiek np miał dystans i się śmiał z wentyla. Na profil mu nie wchodzę i od obserwowałam jak mnie zniechęcił i mu nie wypisuje na profilu, fora co innego.
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: i wiadomo że taki program ze mozna grac zeby wygrać kase, ale to słabe i tak, w all stars Żulia np sie #!$%@? zachowała, udawała i wszytko dla kasy, te jej argumenty na koniec żałosne, mogla nie rzucać i nie kontynuować znajomości, grześka ja np lubię i bylo mi go mega szkoda. Teraz mamy 7 sezon i świeże emocje wiec na Rochu sie skupia negatywna energia, po wielu innych uczestnikach
  • Odpowiedz