Wpis z mikrobloga

W końcu można zrobić sobie jakiś fajny build na pistolety - w bazowej grze pistolety przegrywały w rywalizacji z innymi broniami. Teraz taki dying night plus perki na krytyki w głowę, plus kerenzikov ułatawiający celowanie wymiata. Gram na padzie.

#cyberpunk2077 #gry #pcmasterrace
pablo397 - W końcu można zrobić sobie jakiś fajny build na pistolety - w bazowej grze...
  • 5
  • Odpowiedz
@pablo397: Ej kurde weź no, poprzednim razem grałem pod pistolety, i teraz miałem zagrać sobie pod jakieś strzelby, a wyjdzie na to że znów polecę pod pistole.
  • Odpowiedz
@bary94pl: teraz z tymi umiejetnosciami zryw i powietrzny zryw mozna robic spore bh i doslownie latac po lokacjach, z tymi perkami granie ze strzelba to mega fun (nie wiem jak na konsoli ale na pc wyglada delikatnie jak doom eternal gameplay)
  • Odpowiedz
  • 3
jak w ogóle można zacząć ten dodatek?


@Przegrywek123: jak ci się podoba - mozesz grać na starym sejwie, po uruchomieniu automatycznie się zacznie, możesz zacząc nową grę i przejść do questu voodoo boys - po jego ukonczeniu zacznie sie dodatek, mozesz tez wybrać nową grę i zagrać postacią przygotowaną przez twórców (masz mozliwosc resetu atrybutów i perków) i od razu skoczyć do dodatku. Widmo Wolności wychodzi we wtorek o połnocy.

Bo
  • Odpowiedz