Wpis z mikrobloga

@psingwina: tak, bo oni od początku wiedzieli, że Łucja zrobić coś, za co zasłuży na takie traktowanie. Oni nie przyjmują do wiadomości, że nawet jak Łucja zrobi jakiś ruch przeciwko nim, to tylko i wyłączenie, bo na to zasłużyli.
  • Odpowiedz
@psingwina: ja nadal nie jestem w stanie pojąć, że są tak zaślepieni wspólną adoracją siebie, że teraz juz po tych kilku miesiącach oglądając to w TV nie widzą jak to wygląda? Przecież wiele osób ich punktuje, że dużo "gorsze" rzeczy robiła Alicja czy Sroch (w sensie podmianki par itp), ale wtedy to było ok, natomiast jak już Łucja szukała pary to hurr duurr.. Nie wierze, że oglądając to teraz, bardziej z
  • Odpowiedz
@psingwina myślę, że oni zakładali, że Łucja coś #!$%@? np ich obgaywala, manipulowała. tam był od początku głuchy telefon. papryk, sroch coś od niej usłyszał, przekazywał dalej w innej formie
  • Odpowiedz
@slepauliczka: To jest chyba ten psychologiczny tzw. efekt pierwszeństwa czy tam podstawowy błąd atrybucji. Zrobiła pierwsze złe wrażenie i wyrobili sobie o niej złe zdanie. Później wszystkie jej ruchy, zachowania interpretowali tak, żeby pasowało do tego pierwszego złego wrażenia. A że jest to grupa ludzi, to się nakręcali wzajemnie. To są schematy, które są udowodnione w badaniach psychologicznych.
  • Odpowiedz