Wpis z mikrobloga

I jak wasze oceny #cyberpunk2077 po patchu 2.0?

Ja wreszcie mialam okazje wczoraj usiąść na 2,5h i w tym czasie 2 takie mocno widoczne bugi/glitche. Raz mi postacie na ulicy wyparowaly, po przejsciu na studzienke kanalizacyjna, drugi, to dziecko z bronia obok kota zniknelo jak go poglaskalam (kota, nie dziecko). Niby nic, ale taki vibe troche jakbym w gre bethesdy grala. Lubie skyrim zeby nie bylo, ale jakos oczekiwalam wiecej?

Poza tym mam wrazenie, ze moja postac jest duzo ladniejsza xD nie wiem czy zmieniali cos w postaciach czy po prostu juz zapomnialam jaka mam seksi babke.

A jak u was?

A i gram na #ps5
  • 14
@przegralamzycie: po tych wszystkich ray tracingach na ultra w niektórych miejscach jest zwyczajnie za ciemno jak na grę, gdzie nia ma laterek. Wydaje mi się też, że przed 2.0 te neony jakoś przyjemniej dawały po oczach. Osobiście z uciążliwymi bugami się nie spotkałem i tylko raz gdzieś w oddali pojawił się i zniknął jakiś samochód w ułamku sekundy.
@przegralamzycie ciągle jakieś bugi graficzne, podczas walki npc wpadają pod podłogę i mnie zabiją, samochody nauczyły się wymijać przeszkody ale robią to bardzo agresywnie i nie raz miałem akcje że któryś mnie potrącił przy wymijaniu przeszkody, policja działa, chyba, ale jakoś dziwnie bo przy tych "rozbojach" raz mnie atakuje a raz pomaga, bug graficzny po wizycie w chmurach musiałem naprawiać ściągając moda, drzewko umiejętności fajne ale denerwuje fakt że atuty (nie jestem
@SandalzJezusa: a no wlasnie tego buga z minimapa sie cykam, bo ja na ps5 wiec mody odpadaja, a duzo osob o tym mowi. No wlasnie zdania w temacie tej aktualizacji widze mocno podzielone. Mi sie kurcze gra podoba, ale zeby prawie 3 lata po premierze zapowiadac patcha wszystkich patchow, a wyglada to tak ze jedne bugi zastapiono innymi, takie troche to słabe
@przegralamzycie: Przeszedłem CP2077 na premierę, pełno bugów, beznadziejny performance no i pad. Nie ogarniam fpsow.

Przy okazji 2.0 odpaliłem raz jeszcze na #xboxseriesx i podłączyłem bezprzewodowo M+K. No i teraz nie mogę sie oderwać( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegralamzycie dwa bugi? Zacząłem grać kilka dni temu. Zapodasz gościowi hacka, leży na ziemi trzymając się za głowę, podbijasz i strzał w głowę - gość momentalnie teleportuje się do pozycji pionowej żeby umrzeć i upaść.
Stoi typ obok bloku i dostaje granatem, wmontowuje się w okno, wystają ręce i pół nogi.
Misja wyeliminuj jakiegoś tam psychola, zabijasz to trzeba przeszukiwać okolice żeby znaleźć informacje. Ciało psychola zniknęło (zagarnąłem go z dużej odległości
koters - @przegralamzycie dwa bugi? Zacząłem grać kilka dni temu. Zapodasz gościowi h...

źródło: temp_file1925219138989561140

Pobierz