Wpis z mikrobloga

Widzę, że dla większości istnieją tylko 2 skrajności i nikt nie podchodzi do sprawy na chłodno i obiektywnie.
-Tak #!$%@? zachowanie kolesi, tym bardziej znając swój fanbase powinni wszystko weryfikować
-Dziewczyna wszędzie na końcu dodawała nicku dodawała 93 co w większości przypadków oznacza rocznik. Dojrzały wygląd+makijaż i ubrania sprawiały wrażenie, że jest starsza. Gdybym zobaczył nazwę profilu i jej zdjęcie np z pallasidem pomyślałbym, że ma 22. Ba moja była w wieku 22 lat wyglądała młodziej niż ta Ola na niektórych
-Znowu przypomnę nie usprawiedliwiam tych influencerów.
-Wieku 15 lat miałem 2 znajomych jeden wyglądał na 25+ nigdzie nie pytali go o dowód przy zakupie alkoholu/papierosów a pytali starszych 18/19 letnich kolegow. Inny znajomy zupełne przeciwieństwo wyglądał na 9-10 latka. Na upartego mogliby udawać młodego ojca z synem i spokojnie by to przeszło.
-W wieku 16 znajomy zaczął kręcić z rok młodszą koleżanką jak się później okazało w niektórych rejonach miała ksywkę wiadro ze względu na przebieg większy niż niektóre panie z roksy. Co imprezę (A tych w wakacje mieliśmy 2-3 tygodniowo) kończyła z kimś innym, w dodatku pomimo dopiero 15 lat kiedy ze względu na kobiece nie była dyspozycyjna oferowała żeby brać ją od tyłu. Na początku szkoda była znajomego ale stwierdził, że przynajmniej dzięki niemu ktoś poruchał co imprezę
-Z tej dziewczyny robi się biedne niewinne nieświadome dziecko, nie biorąc pod uwagę, że taka może mieć przebieg jak roksiary oraz rodziców którzy nie reagowali kiedy corka jeździła sobie z youtuberami odwiedzała i spotykała się z typami 20+
-Z nich robi się spoconych typów w żonobijkach pocących się na widok małej dziewczynki.
Prawda jest taka, że zachowanie zadnej ze stron wliczając rodziców nie jest krystaliczne. Oni powinni sprawdzić wiek i znając go zerwać kontakty tym bardziej kiedy zaczęła wysyłać zdjęcia. Rodzice powinni pilnować dziecka a sama dziewczyna nie powinna odwalać takich akcji i szukać atencji u influ. Co ciekawe Nikola od magicala była za takie zachowania #!$%@? a z tej robi się ofiarę.
Oczywiście influencerzy powinni ponieść karę jeśli do przestępstwa doszło i tutaj nie ma żadnych wątpliwości
#famemma
  • 7
Dziewczyna wszędzie na końcu dodawała nicku dodawała 93 co w większości przypadków oznacza rocznik. Dojrzały wygląd+makijaż i ubrania sprawiały wrażenie, że jest starsza. Gdybym zobaczył nazwę profilu i jej zdjęcie np z pallasidem pomyślałbym, że ma 22. Ba moja była w wieku 22 lat wyglądała młodziej niż ta Ola na niektórych


@GoodGuyChucky93: przecież było powiedziane, że te osoby wiedziały ile ona ma faktycznie lat
@marv0oo: Doczytaj do końca. Mówię, że powinni sprawdzić i kiedy wychodzi wiek od razu zerwać kontakt. Ona twierdzi, że wiedzieli a oni mogą twierdzić, że nie wiedzieli. Jakieś wiadomości mogły zostać usunięte mogła powiedzieć później. Jak zawsze w takich sprawach nie ma pewników. To samo było z leksiem, wiedział nie wiedział była jakaś legitymacja później okazała się podrobiona. Miała nie mieć 15 lat wyszło ze miała 15 lat i 2 miesiące.
@marv0oo: @PZt37 @DanielKucharez No to tak jak pisze kontakt powinien być zerwany. Dla mnie ten material był męczący i oglądałem wieczorem wiec mogłem nie zauważyć wszystkiego. Plus tak jak mówię, bazujemy tutaj na screenach które nie musza być w 100% legitne i zawsze można dodać jakaś informacje pasująca pod narracje. Przy leksiu można było podrobić legitymacje to co za problem dodać informacje o wieku?
@GoodGuyChucky93


-Z tej dziewczyny robi się biedne niewinne nieświadome dziecko, nie biorąc pod uwagę, że taka może mieć przebieg jak roksiary oraz rodziców którzy nie reagowali kiedy corka jeździła sobie z youtuberami odwiedzała i spotykała się z typami 20+


Po pierwsze, jej rodzice wynajmowali hotel i jechali tam razem z nią.

Po drugie tym stwierdzeniem bronisz pedofila, jak nie rozumiesz podam na przykładzie:

...Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa