Wpis z mikrobloga

Koniec września, rozpoczęła się astronomiczna jesień. Wieczory coraz dłuższe i chłodniejsze, za oknem szarówka przeradzająca się w noc już ok. 17/18. Z jakim utęsknieniem wspominam te czasy w latach gówniaka 2007-2010 gdy na topie były wszelkie gry MMORPG czy też przeglądarkowe typu Plemiona, Ogame itp. Ehh...ile ja bym dał żeby poczuć te emocje z wbicia 10/20/30 levela w Metinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panowie i Panie jeśli takowe też grały, piszę tutaj ponad podziałami. Wiem że dopadła mnie nostalgia, ale fajnie powspominać. W co graliście w takie chłodne, w sumie już jesienne wieczory na waszych komputerach?
#kiedystobylo #metin2 #tibia #plemiona #ogame #mmorpg #nostalgia #gry

LongWayHome - Koniec września, rozpoczęła się astronomiczna jesień. Wieczory coraz dł...

źródło: 1

Pobierz
  • 12
@LongWayHome: Travian, serwer 6 Classic ;) mega nostalgia. Pamiętam jak miałem ok. 16 osad i przed pojawieniem się Cudu Świata nasz sojusz został rozjechany :D (mega rozczarowanie i wkurzenie było pamiętam). Nauczyciel informatyki z gimnazjum pokazał nam to i zaszczepił zajawkę do dnia dzisiejszego. Od czasu do czasu wracam na nowy serwer coś poświrować.
@LongWayHome: oj piękne lata przywołałeś... Do dzisiaj jestem ogromnym fanem gatunku MMORPG. Z uwagi na małą ilość czasu wolnego oraz brak fajnych tytułów na rynku moje dzisiejsze granie sprowadza się do pobrania czegoś co kojarzy mi się z nostalgią, popykanie 2-3 dni, uninstall i powtórzenie cyklu za ~6 miesięcy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gierki, które w latach 2007 - 2010 królowały na moim PCcie to:
- Tibia,