Wpis z mikrobloga

ło panie, co tu się odjaniepawliło? Niski #pis cieszy, ale Lewica? Serio? Na równi do tego prawie z 3D, Konfą i KO xDDD. Centryzm?
Może za dużo zaznaczałem, że pytanie nie jest dla mnie istotne czy coś, bo serio były takie dziwne niektóre. No ale kierowałem się instynktem, bez zbyt dużej rozkminy, bo w takich sondach powinno się kierować pierwszymi odczuciami.
Głosować planuję na KO.
#wybory #latarnikwyborczy #sejm #koalicjaobywatelska #konfederacja #polityka
Pobierz FrasierCrane - ło panie, co tu się odjaniepawliło? Niski #pis cieszy, ale Lewica? Ser...
źródło: lel
  • 7
@DzikiWonsz221: Też cię lubię :)
@zbrodnia_i_kawa Nie widzę sensownej alternatywy. Wahałem się z Konfą, byłem nawet gotów przymknąć oko na aborcję (rok temu ich to u mnie skreślało), a zachęcało mnie szczególnie to co KO odstawiało z socjałem, ale Konfa ma zwyczajnie za dużo pokemonów na swoich listach. O ile w moim okręgu jedynka z Konfy jest jak najbardziej OK, bo nawet typa znam osobiście, to nie przyłożę ręki do tego,
@FrasierCrane: ko to partia finansowana ma przez niemcy i walczaca interes niemiecki. Tylko to jest stale, reszta wynika wylavznie z tego co akurat sie dobrze niesie. Nie glosujesz na spoko czlowieka, bo masz jakies odrealnione leki, w przadku, tylko zrob to wiedzac co robisz. Wiadomo ze polską rzadza tematy okolowaginalne, przeciez #!$%@? ti najwazniejsze