Wpis z mikrobloga

@Majonez123: sugerowałbym raczej inspirować się jakimiś klasycznymi malarzami, Picasso nie brzmi tutaj jak dobry wybór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w każdym razie powodzenia.
  • Odpowiedz
@Majonez123: jak dla mnie wygląda nieżle, ja spawałam ze 2 razy i za pierwszym razem spawałam wydech do samochodu, elektrodą, ogólnie trzyma się to już ze 2 lata, ale więcej spawania było dziur które porobiłam niż samego łączenia rur xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Katiee a na magu bajka łatwo idzie po przejściu z elektrody i do egzaminu nie robię żadnych wzorków itd tylko żeby się wtopić i na drugi ścieg dopiero robię zygzak
  • Odpowiedz
  • 0
Na butle jakiś funduszy dużych nie trzeba tylko pierwsza butla kosztuje później tylko napełnianie, to czyli kwasówke spawałaś mig/magiem i to tyl;ko drut inny wystarczy czy coś więcej po za gazem jakieś uprawnienia poza pd pf itd?
  • Odpowiedz
@Majonez123: Siemasz. Fajnie to wygląda. Ustaw ciut mocniejszy prąd, spróbuj zacinać troszkę szybciej (bardziej wąsko) i troszkę dłużej zostań na bokach. Tak jakbyś kładł złotówkę jedna na drugiej. Pamiętaj że szczotka, psikacz i czysta dysza to też przyjaciele, to też widać po próbkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będą się śmiać że niepotrzebnie sobie dokładasz pracy, ale uwierz - warto.

Kurde, ale mi wspomnień przywołałeś. Aż sobie jutro
  • Odpowiedz