Wpis z mikrobloga

@atteint: Napuścili czarnych na konkretną dzielnicę, konkretne sklepy. Te, które miały nie ucierpieć nie ucierpiały. Spadek wartości lokali - sprzedaż po kosztach. Trzebaby spojrzeć kto ma tam teraz lokale.
Dawno to było, więc filmu nie podeślę, bo nawet nie chce mi się szukać, ale był wyraźny kontrast. Jedna ulica z powybijanymi szybami, rozkradziona, podpalona, a ulica obok czyściutka i nic nietknięte.
@dorszcz: Odbiegając od tematu przewodniego wpisu, to czemu do reklamowania (jak mniemam) strojów kąpielowych zrobili scenografię z uj*banego i przerdzewiałego pickupa xD
Żydki programują umysły ludzi efektem czystej ekspozycji, chcą wytępić populację białego człowieka, bo ten mniej biały jest łatwiejszy do kontroli


@Sotraz: eee oo #!$%@? xD

Leczysz się może na zaburzenia paranoiczne? Poważne pytanie.
@MagicznaRuda: to było morderstwo człowieka, który był ćpunem i popraw mnie jeżeli się mylę ale celował z broni do ciężarnej i miał kilka wyroków? Cała akcja była na tyle medialna ze go pochowali w złotej trumnie xD i burmistrz miasta płakał nad jego grobem m, no #!$%@? trzymajcie mnie
@dorszcz: czy to nie jest jednak trochę tak, że reklama ciuchów z takimi modelami jednak ociepla wizerunek firmy w oczach młodych ludzi? W sensie może dla nas to dziwne, nienaturalne wciskanie na siłę czarnoskórych tam, gdzie w sumie dotąd ich nie było (bo i po co, rasizm względem czarnoskórych u nas jest zupełnie innym rodzajem i problemem niż w Stanach czy europejskich krajach, które zajmowały się kolonizacją), ale jest to częsty
@Kajtosz: Było nawet w książce "The committee of 300" napisane, że Azjaci po depopulacji mają być większością, gdyż są tłumacząc z angielskiego "od wieków uwarunkowani do bezwzględnego posłuszeństwa wobec władzy".