Wpis z mikrobloga

#wypadek #bmw mam pytanie, jak wyglądał przebieg wypadku? Wszędzie czytam że to wina kierowcy BMW, w porządku, ale w jaki sposób on spowodował wypadek? Nawet jakby zapierdlal i 500, to jakby kierowca Kii wyjechał mu na pas wina i tak jest kierowcy Kii. Nie bronie, bo nie znam sytuacji, dlatego chce się dowiedzieć.
  • 50
pewnie cala marynarke i ruch morski na morzu noca XDDD

Oni oczywiscie moga, ale wy nie XDD

@programista15cm czytałeś ze zrozumieniem o orzeczeniu sądu z linku ode mnie? Widziałeś zdjęcie miejsca wypadku i łuku z podjazdem pod górę który poprzedza miejsce śladów hamowania? Odniesiesz się do czegokolwiek czy będziesz dalej swoje bezsensowne przekonania pakował? Na chwilę obecną nie widzę w Tobie partnera do merytorycznej dyskusji, skoro na fakty i analogiczne do tej
co jest raczej kluczowa umiejetnoscia podczas prowadzenia pojazdow mechanicznych


@programista15cm: no i ja tej umiejętności jako kierowca zawodowy nie mam. Pora zmieniać zawód. xDDD Wprawdzie idzie mi ta jazda całkiem nieźle i ją lubię, no, ale ekspert z wykopu zawyrokował. Co tam rzeczywistość, liczy się teoria, a w teorii niewiele jestem wart jako kierowca. ( ͡º ͜ʖ͡º)

I tak, afiszuję się z trudnością w określeniu nadmiernej
@programista15cm ehh… kiedy idioci twojego pokroju nauczą się, że jak jadą z pierwszeństwem to nie stają się panami drogi, którym wszystko wolno i wszyscy muszą o nich dbać, nie zwalnia to ich z przestrzegania przepisów i nie zwalnia ze zwracania uwagi na pozostałych uczestników ruchu
@szkarlatny_leon @roonie @Wygryw_z_wyboru i cała reszta,dopiero zobaczyłem nagranie. Macie rację czyja wina i tak dalej, ale na tym filmiku co ja widziałem (jest właśnie na górze gorących, rozjaśnione i przybliżone) Kia chyba nikogo nie wyprzedza? Nie widzę świateł wyprzedzanego pojazdu, tylko Kia + BMW.

Podkreślam aby nie było gownoburzy, widzę winę beemki (i niczyjej więcej), tylko ciągle czytam o manewrze wyprzedzania którego nie ma, co za tym idzie stawiam na to, że