Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam konferencje prokuratury z Piotrkowa Trybunalskiego i wyglada na to, ze prokuratura nie ma dostepu do internetu xd Na dodatek opinia biegłego za KILKA MIESIECY. Najlepszy bylo pytanie oburzonego dziennikarza:

- Czy wiadomo w takim razie co było wstępna przyczyna wypadku...?

(Chwilą konsternacji)

- Wstępna przyczyna wypadku było to, że kia z niewiadomego powodu wjechała na barierkę

Iks de. A babka az się spociła.

#a1 #wypadek #piotrkowtrybunalski
  • 59
  • Odpowiedz
@lexico: Prędzej cię skażą za to, że nazwałeś prokuraturę debilami niż faktycznego sprawcę wypadku XD państwo z kartonu i dykty sklejone gownem
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku
Nie wiem czy to coś da, ale dzisiaj pisałem maile do prokuratury i policji z paroma pytaniami, w tym momencie jedyne co mi przyszło do głowy. Oczywiście zachęcam również osoby z którymi rozmawiam do zainteresowania się tematem.

Może ciągłe napieranie na informacje wywoła jakiś efekt.
  • Odpowiedz
Kia z nieustalonych przyczyn uderzyła w bmw po czym spaliła się ze wstydu.

Można zainteresować producenta, że markę oczerniajo.
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: Wyszła #!$%@? do ludzi i gada głupoty, a #!$%@? że się ludzie ugrilowali na autostradzie. W Policji jest taka znieczulica, że szkoda gadać. Liczę, że dożyję czasów głębokiej reformy policji, gdzie wszyscy zostaną wyrzuceni na bruk, a wysoko postawieni policjanci zostaną przemaglowani w taki sposób, że zajrzą im w papiery, stare sprawy, a nawet do dupy.
  • Odpowiedz
  • 24
Polska policja to jedno wielkie gówno.
Moje auto zostało uszkodzone przez inny pojazd naprzeciwko komendy a sprawca zwiał.
Zgłaszam się na komendę żeby założyć sprawę i się zaczyna festiwal #!$%@?:
- Panie ja mam tysiąc takich spraw a jestem sam.
- Ciężko będzie namierzyć sprawcę.
- Zadzwonimy do pana.
- Grał pan kiedyś w Minecrafta? Obraz z kamery jest podobnej jakości.
Sugeruje żeby sprawdzić w którą stronę pojazd skręcił, bo jeśli w
  • Odpowiedz