Wpis z mikrobloga

Cześć. Chcę zakupić przedmiot z portalu ogłoszeniowego eBay Kleinanzeigen, lecz mam problem. Po zarejestrowaniu, zweryfikowaniu i zalogowaniu się na konto, zostało ono zablokowane. Od razu skontaktowałem się z nimi w tym temacie ale po ponad tygodniu oczekiwania nie otrzymałem odpowiedzi. W związku z tym, czy posiada ktoś z Was konto na tym portalu i byłby w stanie mi pomóc? Chodzi wyłącznie o skontaktowanie się ze sprzedającym.

#niemcy #zakupy #ebay #kleinanzeigen
  • 10
  • Odpowiedz
@Freshi84 hej, ja mam taka sama sytuacje. Dostałem bana zaraz po rejestracji (pomyślałem, ze dlatego, ze założyłem konto na alias maila z Apple), założyłem drugie konto na normalnego maila, podpiąłem kartę z revoluta i zrobiłem zakupy za niecałe 800 zł, a następnego dnia dostałem znowu bana. Dzisiaj będę się starał dojść co i jak
  • Odpowiedz
@szejas ja napisze tutaj, może się komuś kiedyś przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kupiłem dokładnie to: https://www.ebay.pl/itm/314828683096?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=4908-175131-2357-0&ssspo=lggnvr9rqau&sssrc=4429486&ssuid=zwrao9mfsqw&widget_ver=artemis&media=COPY , ale na pierwszym koncie dostałem bana jeszcze przed zakupem. Teraz nawet nie mam pojęcia, jak się odwołać, bo ich każdy link kieruje donikąd. Ale udało mi się przebić przez komunikaty o banie, do statusu
jandrzej - @szejas ja napisze tutaj, może się komuś kiedyś przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kupi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@jandrzej no ale to jest zwykły eBay a nie Kleinanzeige. Jeżeli kupiłeś, zapłaciłeś to oczekuj przesyłki. Jak nie to napisz do sprzedającego. Ewentualnie załóż spór.
  • Odpowiedz
@szejas tak, zwykły ebqy, ale byłem w szoku, ze z automatu wyłapałem dwa bany, praktycznie zaraz po rejestracji. A karta z revoluta i płatność przeszły bez problemu, a sprzedawca nie odpisuje. Także tak jak piszesz - spór, ale ciekawe jak się ma do tego mój ban ()
  • Odpowiedz