Wpis z mikrobloga

Z tego miejsca chciałbym przypomnieć bardzo podobny wypadek, który się zdarzył w 2016r. w Wierzbicy k. Radomia.
Kewinek (oczywiście z bogatego domu jakby inaczej), najechał w tył samochodu podobnie jak tutaj. W samochodzie podróżowały 4 osoby, rodzice + corka z narzeczonym. 3 trupy na miejscu, ojciec przeżył.

W skrócie. Jest rok 2018, wyrok? Prokuratura wnioskowała o dziesięć lat więzienia (sic!), 3 trupy, dziesięć lat.

Kewin dostał te 10 lat, z możliwością ubiegania sie o przedterminowe zwolnienie po 5 latach, dodatkowo wlicza mu się 2 lata (w areszcie? domowym?) do tego wyroku. Co nam daje 3 lata więzienia, po roczku za głowę.

Na przełomie 2018r/2019r media podały informację, że Kewin nie zgadza sie z wyrokiem i wysłane jest pismo o kasacje. Dalej informacji żadnych w mediach nie ma po dzień dzisiejszy. Co sie stalo? Nie wiem ale sie domyślam.

Gdybyście chcieli poczytać:
https://wykop.pl/link/3317091/csi-wykop-poszukiwani-swiadkowie-oraz-mercedes-o-nr-rej-w6amg63/

https://echodnia.eu/radomskie/wypadek-w-wierzbicy-kewin-k-skazany-na-dziesiec-lat-wiezienia/ar/13260351

Także jak widać pieniądze i układy mogą dużo. Ciekawe jak sie rozstrzygnie sprawa na A1.

#wypadek #policja #bmw #a1 #wykop #lodz
  • 8
@cnka: Uszkodzenia tej mazdy sugerują, że według wykopkowej miary, mercedes poruszał się z prędkością co najmniej (!) 2500km/s. No skoro bmw z A1 rzekomo lecąc te 330 czy ile kilometrów na godzinę, przysoliło w proceeda z podobną prędkością, a proceed cały, tyle że spalony i wgnieciony tył, to mazda w postaci poszatkowanego wraku, na pewno oberwała mocniej, co nie?
via Android
  • 0
@tellet nie wiem co sugerujesz tym wpisem. Z tego co wyczytałem to mazda uderzyla w dwa ogrodzenia i byl to troche inny przebieg zdarzenia pewnie, bo droga krajowa z rowami, przepustami itd. Tutaj na A1 to on mial 300 na poprzedzajacym filmiku przed wypadkiem, przy samym zderzeniu moglo to byc ponad 200, kia tez miala jakies 140 pewnie skoro byla na lewym. Gdyby samochód sie nie zapalil to raczej by przezyli.
@finchharold: ja mam wrażenie ze takie osoby musza być obserwowane albo bandyci ochraniani. Nie wierze se przez tyle lat żaden pozostały przy życiu uczestnik wypadku który stracił bliskich nie próbował na własna rękę szukać sprawiedliwości