Wpis z mikrobloga

Tag już chyba ledwo zipie :(
363-1=362
Catherine's Downfall | M | 160% | Spinter
Kolejna mapka z Antagarich Burning - dodatku do VCMI, który dodaje zamek Forge, nowy teren asfalt oraz mnóstwo innych rzeczy.
Jest to moje drugie podejście do tej mapy. Przy pierwszym grałem na 200%, lecz niestety pojawił mi się błąd uniemożliwiający dalsze przejście gry. Po próbie przejścia na teren wroga, gra wyrzucała mnie do pulpitu.
Przy drugim podejściu wybrałem trochę niższy poziom, lecz NullkillerAI nie znało litości i musiałem się trochę napocić, by go wykiwać. Ogólnie dość ciężko mi się grało. Miałem dość mało pieniędzy, całe wojsko jakie wysyłałem na front było rozbijane przez kompa, a bohaterowie bardzo słabo się rozwijali i byli mało mobilni. Do tego rozbawił mnie sytuacja gdy mojemu głównemu bohaterowi rozwinąłem magię powietrza do poziomu eksperckiego, by móc rzucać masowe przyspieszenie. Problem był taki, że do końca gry ten bohater nie odnalazł w gildiach magii przyspieszenia (i spowolnienia). Do tego wszystkiego dochodziło to, że przez całą grę miał podstawowe 2 wiedzy, co daje zaledwie 20 many. Czyli, jedynie jaki czar mogłem rzucać to 2 skromne błyskawice.
#tysiacmaph3
hortu - Tag już chyba ledwo zipie :(
363-1=362
Catherine's Downfall | M | 160% | Spin...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz