Wpis z mikrobloga

@Matfju99: jak ktoś ogarnia to lekko przeżyje. Przed chwilą miałem ogarniętych chartów jako wrogów, zajmowali generatory praktycznie zawsze po dwa na raz, a tam gdzie się teleportowałem to od razy uciekali i nie miałem szans ich zrobić. Mimo to sprytnie chowałem się przed snajpieniem, a jak wyjeżdżali to ściągałem ich po kolei, a na koniec niewyspotowany teleportowałem się na drugi koniec mapy i po zajęciu generatora pojechali w złą stronę i
Kaczorra - @Matfju99: jak ktoś ogarnia to lekko przeżyje. Przed chwilą miałem ogarnię...

źródło: shot_536

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczorra: Może mam pecha bo grałem dwa razy waflem, jeszcze rzuciło dwa razy na linie zygfryda, też się chowałem w mieście jak przejmowali po dwa generatory na raz ale i tak robili mnie jak chcieli, w tamtym roku gra waflem to była przyjemność a teraz to męka, takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@KarmelkowyZubr w jakich godzinach grasz? Ja ze względu na pracę gram po 22, dwa razy miałem drużyny chartów ze średnio 10k oceny osobistej, sam do najsłabszych nie należy bo też 10k ocenki mam.
  • Odpowiedz