Wpis z mikrobloga

@atteint: "Zawsze będę przy Tobie i będę Cię wspierała", "Zawsze będziemy razem", "Ja Cię nigdy nie okłamałam", "Zaraz Ci oddam", "Będzie dobrze"

Pieniądze szczęścia nie dają.


@Dinek30: No bo nie dają mordeczko. Hajs daje Ci tylko możliwości ;) Pisze to człowiek który gówno miał a teraz coś tam ma ;)
@atteint: Jan Kulczyk żyje, nie ma inflacji w Polsce, Artur Szpilka będzie MŚ w ciężkiej w boksie, ale to było 10 lat temu. Dodatkowo są tacy co za to pierwsze i drugie oczy wydrapią, bo jest na Bali, a Niemcy to w sklepach mają drożej itd. A i oszukiwali nas lata na lekcjach religii, że niestety do czegoś wiedza o arce noego, o mojżeszu co jego żona miała z 400 lat
#!$%@? ludzi który nigdy nie mieli problemów z pieniędzmi. Pożyłbyś kiedyś w prawdziwej biedzie gdzie musisz się martwić czy starczy ci na jedzenie to zmieniłbyś zdanie.


@Dinek30: Typie a skąd wiesz #!$%@?, że nie żyłem wiele lat w biedzie? Gdybym nie zaznał smaku biedy, to bym się na ten temat nawet nie wypowiedział więc mi tu nie #!$%@? wielki znawco. Do dzisiaj pamiętam jak wracałem ze szkoły i była dosłownie kromka
  • 0
@Wezwoguleicstont: No to chyba #!$%@? oczywiste że poza pieniędźmi inne rzeczy też mogą dać "szczęście" i to że masz hajs nie znaczy z automatu że będziesz szczęśliwy i nigdzie tak nie twierdziłem. Ale nadal "Hajs daje Ci tylko możliwości ;)" to zwykłe #!$%@?, hajs daje możliwości i wiele więcej. Dla mnie "szczęściem" jest między innymi to że nie muszę się aktualnie martwić o tak podstawowe rzeczy jak żarcie czy czynsz, to