Wpis z mikrobloga

Rodzinka z kijanki powinna stać się polskim floydem. Mamy trupa i zamieszych w to policjantów. Jeśli ktoś ma trochę zmysłu politycznego dzisiaj pod prokuratura powinien być pierwszy protest. Masowe protesty antyrządowe w czasie kampanii.. ale się rozmarzylem #a1 #piotrkowtrybunalski #wypadek
  • 79
  • Odpowiedz
z tym, że tylko jedna partia lubi tańczyć na grobach i nie jest w opozycji


@skdmaskoilopll: ale debilny komentarz xD to wez moze zadnego morderstwa nie wyjasniajmy. ZDECHŁ? NO TO ZDECHŁ, NIE WARTO TAŃCZYĆ NA JEGO GROBIE. Pijany od rana jesteś?
  • Odpowiedz
@grzypAtomowy: a może ten ktoś wie więcej niż Ty? Może to nie jest rodzinka pisowska jak byś tego chciał, a szerzej, POPiSowska? Może to ktoś z SB? Naprawdę wierzysz w to, że są jakieś różne siły polityczne, które walczą o wpływy w wojnie totalnej? Mafia ma to do siebie, że sama załatwia swoje sprawy, a sięganie po organy ścigania jest potępiane przez wszystkie organizacje mafijne.
  • Odpowiedz
  • 2
@Notes bo jak ktoś #!$%@? coś na drodze to w większości przypadków jest to bmw/audi/służbowa skoda. Największy odsetek psychopatów pośród kierowców to posiadacze bmw. Jak dla mnie idealnym pomysłem byłby wymóg montowania w autach np. powyżej 200KM kamer, których zapis że wszystkimi parametrami jazdy byłby zapisywany do czarnej skrzynki. Kupowanie auta z takim silnikiem, do użytku na publicznych drogach to absurd i to że ktoś będzie #!$%@?ł w nich szajs na drogqch
  • Odpowiedz
@grzypAtomowy: yy... chcesz takiego samego podpalenia Polski, zeby lewaki i inny smietnik rozkradali sklepy, stacje benzynowe, bili niewinnych ludzi na ulicach itp? no gratuluje, nie wiem jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby przenosić do nas tego typu scenariusze.
  • Odpowiedz
@cloud7: No dobra, ale nawet jak ktoś #!$%@? 3 paki na autostradzie gdzie masz max 140 ograniczenie to jedyne co to dostaje to mandat, osoba zmieniająca pas ruchu ma obowiązek upewnić się, że komuś nie zajedzie drogi. Nieważne czy ktoś będzie jechał 50, 150, czy 250. To tak jak z wyprzedzaniem na skrzyżowaniu. Mamy kierowcę A i B. Kierowca A ma ustąp i skręca na skrzyżowaniu w prawo, tymczasem kierowca B
  • Odpowiedz
@grzypAtomowy: Niestety ale obawiam się, że w wyniku masowych mordów na Polakach przez ostatnie 300 lat którzy byli w stanie się przeciwstawić okupantom, pozostali tylko potomkowie tych co się nie wychylali ze strachu. Poza tym, nie mam żadnych wątpliwości że nasi drodzy milicjanci by po prostu zaczęli strzelać do protestujących gdyby tylko dostali taki rozkaz z góry.
  • Odpowiedz
Mamy trupa i zamieszych w to policjantów.


@grzypAtomowy: tacy byli w to zamieszani, że od razu zgarnęli kierowcę BMW i zawieźli na badania krwi do szpitala, potem prokurator dał mu status świadka (czyli od razu oficjalnie włączyli w śledztwo), a zdjęciem jego #!$%@? auta zilustrowali pierwszy swój komunikat o sprawie.
  • Odpowiedz