Wpis z mikrobloga

  • 0
@CHWDP a jak oceniasz poziom względem siebie i innych? Ciężki kierunek? Trudne są przedmioty typu chemia organiczna/nieorganiczna, mikrobiologia itp. dla osoby której tego typu przedmioty nigdy nie były po drodze? Bo dla mnie ważny jest tylko tytuł inżyniera potrzebny i obawiam się że mógłbym nie podołać na tego typu przedmiotach. A ze studiami zaocznymi nie licząc politechniki to kiepsko to wygląda we Wrocławiu
  • Odpowiedz
@ElPicasso W terminie obronilo sie moze 1/20 ludzi ktorych przyjeli na studia. Ja w sumie tez poszedlem na te studia tylko dla papierka. Co do przedmiotow to zalezy na jakich prowadzacych trafisz, akurat nasza grupa trafila na przyjaznych wiec bylo w miare luzno. Wiadomo, ze przed kazdymi laborkami wejsciowka, jak nie zdasz to mozesz isc do domu i nie robisz czesci praktycznej. Jedynie na ostatnim semestrze jest jeden profesor, ktory lubi robic
  • Odpowiedz
  • 0
@CHWDP wiadomo że swoją naukę też trzeba włożyć, tylko obawiam się tego czy dam radę to połączyć z pełno etatową pracą. A jak sesje? Dają popalić, czy regularnie przeglądając materiał da radę spokojnie zdać?
  • Odpowiedz
@ElPicasso Sesje raczej luzno, jak zaliczysz laborki to egzamin tez, czy to w 2. czy 3. terminie :) Studiowalem dziennie i nie pracowalem wiec ciezko mi okreslic jak to jest na zaocznych
  • Odpowiedz