Wpis z mikrobloga

@le1t00: już nie mogę czytać tego #!$%@?. Jakby ułożyli wzorek, to byście zaczęli biadolić, że jak na wiejskim odpuście. Wcześniej to niby jak było? Że niby jednolity kolorek?

Robią, źle. Nie robią, #!$%@? nieroby, syf i smród.

@Pan_Slon złóż zażalenie, specjalnie poczekają z układaniem do kolejelnego sezonu letniego xd
  • Odpowiedz
@tasak: nie no nie sram się o nic, jedynie o to, że projekt miał być przedstawiony kilka lat temu, miał być #!$%@? (nie chce mi się szukać posta na fejsie dewelopera), a rzeczywistość jest taka, że przyzwyczaiłem się do braku rynku tak bardzo, że omijam go szerokim łukiem, a to co robią wygląda średnio feat krzywo
  • Odpowiedz
@tasak: no bo prawda jest taka że z tym rynkiem to odwalają manianę, wystarczyło zrobić jak w Toruniu
Na płycie kostka brukowa, a dookoła rynku chodnik na środku którego są równe płyty po których mogą chodzić osoby z niepełnosprawnościami czy w szpilkach
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/47/32/621356c234a02_o_large.jpg
https://toruntour.pl/upload/image/rynekstmpln200216.JPG
Wygląda to o wiele lepiej niż takie kolorowe badziewie - tym bardziej że uliczki wokół rynku wyglądają zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
Poza tym na fotce @jmuhha jest kostka po fugowaniu i mokra. Czysty, niezmoczony materiał wygląda w pełnym słońcu tak. Naprawdę jest taki zły i kontrastowy? A co do tego, że wzór jest chaotyczny - taki był wcześniej. Generalnie będzie to samo, co było, ale z nowych i równych materiałów (nie licząc bloku śródrynkowego, gdzie będzie stara kostka). Wiele rzeczy możnaby zrobić lepiej, ale ludzie chcieli równej nowej kostki i nie ma się
CzasNaPoznan - Poza tym na fotce @jmuhha jest kostka po fugowaniu i mokra. Czysty, ni...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-27 171707

Pobierz
  • Odpowiedz
Każda kostka inna bo wiedzą, że jakby był jakiś pattern to by to #!$%@? xD #!$%@? max


@le1t00: wzorek i kolory są bardzo zbliżone do poprzednich, tylko kostka równa i przynajmniej da się po niej chodzić. Fakt, że wygląda to kontrastowo, ale gwarantuję że kostka szybko się pobrudzi i odbarwi przez promieniowanie UV, nikt nie będzie tego dokładnie mył i jasna kostka za rok będzie ciemnoszara. Będzie wyglądało prawie jak wcześniej,
  • Odpowiedz