Wpis z mikrobloga

Ale ten Sandevistan jest dorąbany z kataną xD Wcześniej grałem netrunnerem i aż kusi zresetować wszystko. A motyw, że zabijam 5 przeciwników zanim pierwszy zdąży upaść na glebę jest genialny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na poprzedniej wersji hakowanie jakoś bardziej mi się podobało.

#cyberpunk2077
  • 18
  • Odpowiedz
@Bobokkk: W dodatku chyba każdy ripperdoc ma ten sam zestaw sprzętu więc instaluj i bzikaj.

Ja przeszedłem wątek główny i gram dodatek nie będę od nowa pykał po prawie 70 godzinach mając pracę i rodzinę xD w tym tempie w grudniu bym był na tym etapie co teraz jestem xDDDD

@Hun_cwot Taka różnica względem katany? Myslalem, że te ostrza to po prostu jako dodatkowa broń do walki wręcz by mieć 3
  • Odpowiedz
@Bobokkk: bo teraz netrunner jest bardzo wymagającym buildem i trzeba ciągle pilnować poziomu pamięci i hp. No i nieustannie cię wykrywają, a bez trybu OC netrunner jest cienki jak dupa węża.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: grasz dalej starą postacią czy od początku tworzysz nową? Bo przy starej masz możliwość resetu punktów w drzewku postaci. Zrób najpierw sejva przed resetem. W razie czego będziesz miał możliwość kolejnego resetu ustawień.
  • Odpowiedz