Wpis z mikrobloga

  • 0
@fishery: Miesiąc temu sprzedałem swojego Q2, i już mnie nosi wieczorami bo chętnie bym w coś pograł czasami na VR.

Zresztą bezpośrednio ze strony META, więc zawsze mogę oddać jak się nie spodoba.
  • Odpowiedz
@sayanek: tak z ciekawości, w co grasz?
Bo ilość i skala produkcji raczej nie zachęca do kupna.
Wszystko to indyki na unity, jedna większa gra (Half lile), zapowiedzi na facebocoonie to też same indyki
  • Odpowiedz
  • 0
@Rad-X: tutaj lista gier jakie ogrywałem na pcvr (na część miałem wręcz za słaby sprzęt i nie szło grać, więc pogram w przyszłości na kolejnym kompie :) ) jedne lepsze inne gorsze, ale ogólnie w większość się spoko grało. Do tego mam gry bezpośrednio na meta i w sumie jest kilka fajnych tytułów, do tego co miesiąc w Meta Quest plus dają 2 gry, w tym miesiącu np. Red Matter

@
sayanek - @Rad-X: tutaj lista gier jakie ogrywałem na pcvr (na część miałem wręcz za ...

źródło: 2222

Pobierz
  • Odpowiedz
@przemeczekk: Najlepiej jak się da mając okularki od mety odpalać przez link/arilink bo lepsza wydajność i mniejszy input lag co przy grach multiplayer jest ważne. Ale gry singleplayer lepiej wyglądają na Virtual Desktop za pomocą zmiany kodeków na np HEVC10bit. Wtedy jednak mało która gra udaje się przez VD uruchomić w środowisku oculus i zostaje nam wtedy steam tylko.
  • Odpowiedz