Wpis z mikrobloga

@cordianss:

absolutnie rozdrzazgujące konkurencę, NIEWIARYGODNE wyliczenia Konfederacji. Inne partie NIE MOGĄ SIĘ POZBIERAĆ. Królowie merytoryka zrobili to ZNOWU! Jak ktoś niebędący CAŁKOWITY ŚLEPCEM politycznym może głosować na kogoś innego

możesz podać namiary na te wyliczenia?


Eeee, było coś tam wspomniane na konferencji. I TAK NIE ZAGŁOSUJESZ NA MOJĄ PARTIĘ, NIE INTERESUJ SIĘ!

xDD
Ja nie zamierzam cię przekonywać. Jeżeli mi pokażesz wyliczenia KO to zagłosuję na Tuska,


@cordianss: Nie, nie, nie. Ja nie mówiłem, że KO ma jakieś wyliczenia, bo takich nie ma.
Natomiast stwierdziłeś w pierwszym poście, że Konfederacja posiada takie wyliczenia, wiec skoro posiada i je widziałeś, to chyba nie ma problemu z podaniem linka, tak aby każdy mógł się zapoznać?
Nie rozumiem w czym problem?
Skoro są wyliczenia, to świetnie, uwielbiam
  • 0
@mango2018:

Natomiast stwierdziłeś w pierwszym poście, że Konfederacja posiada takie wyliczenia, wiec skoro posiada i je widziałeś, to chyba nie ma problemu z podaniem linka, tak aby każdy mógł się zapoznać?

Nie stwierdziłem tak, musisz cofnąć się do szkoły podstawowej na lekcję czytania ze zrozumieniem.

Skoro są wyliczenia, to świetnie, uwielbiam takie wyliczenia i możliwe, że jestem w błędzie.

Ja też uwielbiam takie wyliczenia, ale żadna partia ich nie przedstawiła. Konfederacja