Wpis z mikrobloga

Chłopy, kupiłem dostęp do konta steam z gra cyberpunk + dodatek za 3 dyszki. Tzn ściągam grę, wchodze w tryb offline i gram ile chce teoretycznie. Okazało się, że na tym koncie jest od #!$%@? gier, które mnie interesują i które i tak miałem zamiar w końcu ograć i tak wyszło, że pobrałem chyba z 500gb gierek na kompa z tego konta xd czy jak będę cały czas offline na nim to nie ma możliwości żebym ten dostęp stracił? Uruchomiłem teraz każda z osobna i każda giera działa normalnie. Bo jak aplikacja wykryje, że załóżmy właściciel zmienił hasło, skoro ta aplikacja nie ma dostępu do neta? Pytam, bo nie wiem czy mam się spieszyc z ogrywaniem tego wszystkiego, a to będzie grania na może 500godzin xd
#pcmasterrace #steam
  • 17
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Akuzativ94: No to trzeba było pirata bo legalność identyczna, a przynajmniej konto ci nie wyparuje pewnego dnia. Bo na bank janusze Allegro to samo konto pchają do kilku klientów którzy hehe zapłacili za "dostęp" xD
Oczywiście tak długo jak będziesz trzymał offline to już zainstalowane gry będą działać. Problem w tym że (o ile mi wiadomo) Steam zawsze odpala się w trybie online.
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: oczywiście, jestem świadom, że wiele osób ma dostęp do tego konta ale to tylko koliduje wtedy gdy ma się ustawiony tryb online i chce się uruchomić ta samą grę na dwóch kompach. A Steam uruchamia się zawsze offline, jeżeli ustawi się go offline.
  • Odpowiedz
@L3gion: Też tego nie popieram ale jeżeli kupiłby te gry na swoje konto to też kupiłby do nich dostęp, a nie gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różnica jest taka, że dostęp do tego dostępu (XD) miałaby jedna osoba aniżeli 10 XD Ot taki paradoks ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Vizley: różnica jest taka, że kupił dostęp od osoby która nie miała prawa sprzedawać praw do tego dostępu. Stąd zwykłe spiracenie gry jest lepsze, bo przynajmniej niczym nie ryzykujesz. Kupując "dostęp" ryzykujesz raz, że stratą tych 3 dyszek, a dwa tym, że steam może się zawziąć i dostaniesz bana na swoje główne konto :)
  • Odpowiedz
@Elitar: Pobierając cokolwiek z torrentów nieoficjalnie ryzykujesz stratą czegoś więcej niż 3 dyszek. (Bazuje na informacjach ludzi, którzy mieli zarekwirowany komputer na pół roku za pobieranie torrentów bez vpna XD)
  • Odpowiedz