Wpis z mikrobloga

Jako prosty Mirek zastanawiam się kogo wybrać. Chciałbym, żeby mi nie mówił czy mam mieć dwa grille czy dwa trawniki, jak niektórzy, chciałbym być wolny.
Jak Polak który pracuje na siebie a nie na #ukraina który ma wolność czy się szczepić czy nie, czy kupować węgiel czy nie.

Rafał Piech mówi, że da mi te wolność i na dodatek nie chce mordować nienarodzonych (a jak dotąd we wszystkich partiach obrońcy życia są wygumkowywani) i mówi prawdę o plandemii. Myślicie, że to dobry wybór ?

#neuropa #konfederacja #4konserwy #polityka #bekazlewactwa
Kjedne - Jako prosty Mirek zastanawiam się kogo wybrać. Chciałbym, żeby mi nie mówił ...

źródło: dzYqpKBwPF

Pobierz
  • 4
@Kjedne: na pewno mordo, jeśli "plandemia" i sprawa nienarodzonych dzieci są ważniejsze niż dobrobyt tych które już się urodziły to jasne że to dobry wybór. Wolność ponad zdrowy rozsądek, ale tylko taka, która podoba się tobie i tylko taka która zgodna jest z wiarą katolicką, tego nam trzeba!
Myślicie, że to dobry wybór ?


@Kjedne: znakomity

„PJJ to katolicy, ludzie oddani Panu Bogu. Ale nie znaczy to, że zamykamy się na Polaków, którzy katolikami nie są. Walczymy jednak o Boży porządek, Boże prawo, prawo naturalne po prostu. To daje człowiekowi prawdziwą wolność”