Wpis z mikrobloga

. Jeżeli informacja o uruchomieniu rezerwy zostałaby potwierdzona (na razie są spekulacje) to Obajtek robi papa a PIS ma problem.


@janekplaskacz: xD Panie nie takie wały przechodziły i nie takie prawo było łamane, łącznie z konstytucją w Polsce ;]
  • Odpowiedz
wystarczy żeby nakręcić kilku Januszy żeby podjechali z przyczepką i próbowali zatankować mausera 1000l jak w covid ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@warszawiak39: nie trzeba jaknuszy. Wystarczy Rolnik ktory teraz #!$%@? astronomiczne ilosci paliwa (dziennie około 300 litrów) a NIE MOZE KUPIC w hurcie bo w hurcie paliwo tylko dla wybranych. Taka beczka jak na zdjeciu straczy na 3-4 dni pracy. A innego wyjscia nie ma niz wlasnie
  • Odpowiedz
to PiS byłby zmuszony odblokować ceny tuż przed wyborami


@powodzenia: Nawet jakby musieli cysternami z Niemiec zwozić paliwo kupione tam po 10zł i sprzedawać u nas za 6zł na stacji to to zrobią.

Inną bajką jest to że te niekompetentne miernoty logistycznie by sobie z tym nie poradziły xd
  • Odpowiedz
@powodzenia: u mnie na tym tańszym odpowiedniku Orlenu tzn Bliska zabraklo diesla na 3 dni.
W trochę większym mieście wczoraj tankowałem to Orlen diesla nie miał dla tirów

To już się dzieje proszę państwa
  • Odpowiedz
@powodzenia od kilku osób słyszałem że wczoraj brakowało ropy ( Goleniów/zachodniopomorskie) i dopiero na trzeciej czy czwartej stacji Orlenu udało się zatankować (tylko verva została tam)
  • Odpowiedz
wystarczy żeby nakręcić kilku Januszy żeby podjechali z przyczepką i próbowali zatankować mausera 1000l jak w covid ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@warszawiak39: mówisz o januszach i dostajesz pełno plusów a gość ma pewnie jakieś maszyny rolnicze i do nich tankuje to paliwo, chyba że ma seicento w dieslu.
  • Odpowiedz