Wpis z mikrobloga

Gruzowanko dziurawego coinjoina samourajów. Kiedy naganiacz usłyszy o problemie, to on nie jest dla niego problemem Problemem jest że ktoś o nim mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniała odpowiedź dostałem. Taka jak zawsze kiedy nie ma kontrargumentów. To oranie jest za proste, bo nie ma dyskusji. Wszyscy zawsze siedzą cicho, albo rzucą w ciebie jakimś idiotycznym pociskiem.

Z tego testo chyba mam hymn triumfalny po wygranym oraniu hipokrytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #testoviron
Gruzowanko - Gruzowanko dziurawego coinjoina samourajów. Kiedy naganiacz usłyszy o pr...

źródło: 814252_tak-dziala-internet (1)

Pobierz
  • 4
Taka jak zawsze kiedy nie ma kontrargumentów. To oranie jest za proste, bo nie ma dyskusji. Wszyscy zawsze siedzą cicho, albo rzucą w ciebie jakimś idiotycznym pociskiem.


@Gruzowanko: jak ty blokujesz wszystkich co rzucają argumentami to zostajesz w otoczeniu małp rzucających gównem.
@Gruzowanko: Ten komiks idealnie pasuje do Ciebie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja nie pamiętam, żebyś przez ostatnie kilka lat przyznał choć raz komuś rację. Każdy argument zasypujesz obelgami i ścianami tekstu lub obrazkami i gifami bez znaczenia dla tematu. Jak Cie kiedyś @theromanpolan orał to go blokowałeś. #takbylo