Wpis z mikrobloga

"Nie rozumiem, dlaczego Krzysiek powiedział, że mój Instagram jest nasączony energią seksualną i muszę się dobrze ruchać" xDDD Czyli kolejne iszcze okazuje się być pokrzywdzone. Tym razem 22 latka, która mówi, że ma zaburzenia ze "spektrum autyzmu". No i ona wcale nigdy żadnych narkotyków nie brała xD Jak dla mnie to jest zwykły szon, który leciał na fame Gonciarza. Środowisko ćpunów i degeneratów, ale za te błędy obwiniona zostanie jak zwykle tylko jedna płeć. Zaświadczenie o tych zaburzeniach to jej zapewne jakaś Julka terapeutka wypisała i szach mat Gonciarzyku xD
#gonciarz #afera #logikarozowychpaskow #takaprawda #p0lka
swiety_spokoj - "Nie rozumiem, dlaczego Krzysiek powiedział, że mój Instagram jest na...

źródło: temp_file164317975587057153

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: szony ćpają i się ruchają, a potem na siebie wyciągają brudy - jedna kwestia to, że takich klientek to nawet ruchać nie warto bo mają pod kopułą #!$%@? i potem smrodzą w życiu, a druga to, że teraz jest jakaś moda na wyciąganie takich gówien, jakieś #mestuu się tu rozpoczęło ostatnio, a moim zdaniem jeśli pokrzywdzonymi są dzieci, to wiadomo że poważna sprawa, ale cała banda tych #!$%@?, które dopóki
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Ziomek, przypominam, że żyjemy w czasach i realiach gdzie #rozowepaski potrafią ubierać się tak, że są właściwie pół nagie lub nosić legginsy push-up w którym dupsko im widać z kilometra a następnie twierdzić, że nie ma w tym nic wyzywającego XD
  • Odpowiedz