Wpis z mikrobloga

@Dewasta: ale jak już mnie wywołano do tablicy to napisze dwa zdania, choć przyznaję że oglądam pobieżnie.
W mojej opinii, my się tu emocjonujemy, tej nam żal, drugiego wcale, ale uważam że najgorsi w tym wszystkim są ci którzy w żaden sposób nie zareagowali. My oglądamy odtworzoną i zmontowaną przeszłość, ale produkcja celowo wybrała taki zespół charakterów, przed emisją gdy już widzieli co się tam działo prezentowano zwiastuny z ogniem, będzie
  • Odpowiedz
w dupie mieć tych dzieciaków z których pewnie połowa wyląduje na psychoterapiach, bo ilość hejtu dla wielu może być nie do wytrzymania.


@Paweleos: A budowlańcy i kierowcy ciężarówek chodzą na terapię związaną z bólem kręgosłupa, na który też nie zasługują, tak samo jak uczestnicy na hejt, ale takie są konsekwencje pójścia do telewizji. Onlyjad miała kiepskie wizerunkowo wejście, m.in. stąd ksywka, ale potrafiła zachować się jak człowiek i jestem pewien, że
  • Odpowiedz
  • 1
@Paweleos: Dziękuję za odpowiedź. Z większością tego co napisałeś się zgadzam jednak myślę że trzeba wziąć poprawkę na to czym w rzeczywistości jest ten progam - to igrzyska i zgłaszające się tam osoby powinny mieć tego świadomość. To nie darmowa reklama marki osobistej by zdobyć follow w socialach i sprzedawać diety pudełkowe i rajtuzki do ćwiczeń. Za pobyt w tym hotelu płaci się inaczej: czasem, emocjami, prywatnością. To handel wymienny wy
  • Odpowiedz
macie rację, krytyka jest w pełni uzasadniona i zasłużona, to też dla mnie było jednym z powodów pójścia do programu, chciałem zderzyć się z krytyką, ale jest jednak różnica pomiędzy krytyką a hejtem i jest dla mnie też zrozumiałe, że ten hejt ponadwymiarowy się pojawia bo zachowania uczestników tej edycji też są ponadwymiarowe, ale uważam że taki był cel łącząc tych ludzi w jedną edycję i my czyli widzowie się tym emocjonujemy,
  • Odpowiedz