Wpis z mikrobloga

@deepblue_: i teraz już całkiem na serio, ktokolwiek z Was wierzy że Jaworek był ot tak sobie przekwitniętym panem z tatusiowym BMI co sobie robił na wykończeniówce w Niemczech, podobny zupełnie do nikogo?
  • Odpowiedz
@deepblue_ a który to typ w końcu? Ten znany syn, czy podstawili figuranta które z nimi jechał? Bo chodziły jakieś plotki że za kierownicą akurat nie był właściciel, ale może już mi się kiełbasza informacje bo sporo tego
  • Odpowiedz
Typ wpierdzielił się przy 250 w inne auto na autostradzie, a policja puściła go normalnie na chatę?


@Madridista98: Tak, a w czym problem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Madridista98: chłopie co Ty, spałeś? Przez długi czas nawet zarzutów nie usłyszał, a policja nie powiązała jego auta z wypadkiem, w ogóle nie brali na początku pod uwagę, że to on w nich wjechał XD śmieje się, ale to smutne w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@deepblue_: dali mu czas na spokojne spakowanie i wyjazd z kraju. dopięcie jakiś spraw związanych z biznesami, spraw rodzinnych. wszystko zgodnie z planem...


@ofiaralosu: myślę, że głownie czekali na to, żeby wszystkie używki, które miał we krwi w czasie wypadu, wywietrzały i nie dało się ich wykryć na narkotestach.
  • Odpowiedz
Czekajcie, bo się zgubiłem. Typ wpierdzielił się przy 250 w inne auto na autostradzie, a policja puściła go normalnie na chatę?


@Madridista98: policja jeszcze mataczyła w sprawie, bo to rodzina koleżków z policji z kilku komend w województwie
  • Odpowiedz