Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było ale xd.
Streszczenia BRYK: "Krzysztof Gonciarz - Listy i Notatki, znanego cuckolda i feministy"
Piękny dzień, polski youtube zapada się w kolapsę która dziś wciągnęła kolejną ofiarę. Jest to nie kto inny jak Krzysiu Gonciarz, znany cuckold. I tak np. dowiedzieliśmy się iż:
1. Krzysztof feminista i obrońca uciemiężonych kobiet to seksista. Odbierając byłą już dziewczynę z lotniska trzymał w ręku kartonik z napisem "pojemnik na sp*rmę". Nigdzie nie ma jednak info czy określił tak swoją obecną dziewczynę czy się podpisał. Poniżej foto
2. Krzysztof i jego "powodzenie u kobiet" o którym tyle mówił okazało się być niczym innym jak faszerowaniem ćpunek koksem w zamian za gałę.
3. Krzysztof w relacji z byłą dziewczyną mówił do niej córko, a ona do niego tato. To wcale nie świadczy o zaburzeniach tych osób XD
4. Uwaga, to będzie hit! Krzysztof w ramach prezentu urodzinowego dla swojej byłej dziewczyny, zaprosił... tak, tak, dobrze myślicie. Zaprosił kolegę żeby kolega mu ją wyruchał xD Tzn żeby ją wziąć z nim na dwa baty, bo to bardziej postępowe niż samo patrzenie. Niestety Krzysztof tak napruł towarzystwo towarem że nic z tego nie wyszło, co zaowocowało awanturą jaką zrobił za to swojej wybrance ❤
5. Była Krzysia relacjonuje że Krzyś był seksistą, przemocowcem, manipulował nią i uzależnił od siebie. Doprowadził ją na skraj anoreksji, a ona kilka razy na jego widok zwymiotowała (xD). Do tego był seksoholikiem i narkomanem (lub nadal jest).
6. Dziewczyna chciała odejść, wtedy Krzysiek przeszedł jakąś cudowną przemianę mentalną i zachowywał się inaczej. Jakiś czas potem miał koszmary, obudził się w nocy, a następnego dnia oskarżył dziewczynę o zrobienie na nim ataku energetycznego (xD)
7. Jakiś czas potem Krzysztof zakomunikował swojej dziewczynie iż zaprosił koleżankę którą chce wyru*hać. Koleżanka przyszła, naćpała się na koszt Krzysia i poszła do domu więc z biznesu nici XD Ówczesna dziewczyna zamknęła się w drugim pokoju nie próbując już powstrzymywać bohatera kobiet przed ćpaniem. Wyszła z domu, potem wróciła spakować swoje rzeczy, a kiedy Krzysztof ruchacz pojął że go zostawia, tu cytuje "zaczął strasznie płakać, wręcz ryczeć, rzucać się po ścianach, na podłogę, łóżko. To był okropny widok."
Dalej Krzysztof zagroził swojej dziewczynie że się zabije (8:46)
8. Krzysztof przez następnych kilka miesięcy po zerwaniu szukał kontaktu z była, bezskutecznie. W jednej z wysłanych wiadomości Krzysia oświeciło że seksualność to notatnik traum, a wszystkie kinki to wskazówki czego człowiek potrzebuje żeby dojść do celu. (Nie wiem jak patrzenie ma doprowadzić Krzysia do celu.) Twierdził też że jego odkrycie zrewolucjonizuje świat (lewica genitalna)
9. W kolejnych wiadomościach Krzysztof wykazuje swoją wiarę, życząc swojej byłej udanego święta Wniebowzięcia NMP. Trzy dni później informuje ją o swojej absencji w tym roku na ceremonii Jelenia (xD). Poza tym Krzysztof wyznaje wielokrotnie jej miłość, chce żeby wróciła (to już chyba tradycja), jednocześnie obgadując ją za plecami i prezentując jako potwora.
10. Była dziewczyna powiedziała że to tylko rzeczy na które ma dowody.
11. Autorka filmu, kolejna była Krzysztofa (nazwijmy ją ex b), która jest podatna na manipulację ze względu na autyzm, od samego Krzysia dowiedziała się o byłej dziewczynie który przedstawił jej ją jako osobę zaburzoną i z problemami. Teraz po porównaniu dat ze screenów okazuje się że Krzysztof okłamał swoję ex dziewczynę b że ex a jest wszędzie poblokowana i nie mają kontaktu.
12. Krzysztof zostawił swoją dziewczynę B, gdyż jak twierdził jest poligamiczny (a to była pierwsza od dawna jego relacja monogamiczna). Najprawdopodobniej problematyczny był brak możliwości zapraszania kolegów.
13. Kilka godzin przed rozstaniem, rozmawiając ze swoją była B, powiedział jej że na jej ig widać eksponuje ona swoją energię keksualną. Na jej zdziwienie odpowiedział "a myślisz że dlaczego się do ciebie odezwałem : ) - bo wiedziałem że się fajnie ru*asz". Gdy na twarzy pani pojawiła się dezaprobata, Krzyś powiedział że to żart.
14. Krzysztof w necie zaczął przedstawiać swoją EX B jako stalkerkę z obsesją, mimo że to ona go wszędzie poblokowała, a on do niej pisał.
A taki piękny był, lewicowy.
Feminista xD
#gonciarz #bekazlewactwa #neuropa bo to wasz guru xd
  • 8
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: Gdzie mu niby do lewicowego guru?
U Stanowskiego Kanciarz dobitnie pokazał, że jest zwykłą galaretą społeczną bez własnych [i stałych] poglądów. Gdyby go zapytać to nie wiedziałby czy dzisiaj jest ciepło czy zimno.
Zresztą taki był lewicowy, że nie miał oporu przed reklamowaniem Amazona który wiadomo z czego jest znany.
Kolejny upadły idol gimbazy i bezbeków.
Jak widać był na dnie ale teraz podjechała koparka.
  • Odpowiedz
A taki piękny był, lewicowy.

@Leszcz_Bagienny: Tak bardzo był lewicowy, że jak się pojawiła o nim gdzieś wzmianka, to przestałem czytać, bo byłem przekonany że to jakiś prawacki zjeb XD
  • Odpowiedz
Zresztą taki był lewicowy, że nie miał oporu przed reklamowaniem Amazona który wiadomo z czego jest znany.


@No_mad: Jeszcze miał jakieś swoje NFT. Dla mnie to bardziej libek z feministycznymi poglądami, ale może się nie znam, bo go nigdy nie śledziłem.
  • Odpowiedz