Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc to gdybym nie pracował w niemczech to bym nie wiedział że można normalnie żyć. Zarabiasz 1300 na rękę a i tak po opłatach masz 500 euro na życie, to jest bardzo dużo, nieironicznie z tego miałem żarcie na 2 miesiące i w kolejnym mesiącu odłożyłem sobie wolne 500

W tym chlewie podnoszą tą minimalną rok do roku a na rękę jak żyło się od 1 do 1 w pojedynkę tak dalej się żyje bo boją się przenieść opodatkowanie na bogatych, czy boją się regulować czynsze, a alternatywą do tego jest konfederacja która chce obniżyć podatki wszystkim i jest przeciwna temu by państwo wpływało na rynek xDDD

wy w tej polsce to nie jesteście zdrowi psychicznie, nie ma po prostu takiej możliwości

#polityka #bekazlewactwa #konfederacja #wybory #lewackalogika
  • 11
o, polaczki jak zwykle wiedzą lepiej, nie, tak się składa że za 250 euro masz żarcie na miesiąc na poziomie, bo w przeciwieństwie do waszego chlewu niemcy są tanie


@Papierznik: no mój drogi możemy się sprzeczać, bo wiem ile kosztuje żarcie. I te Twoje €1300 to jest gówno pieniądz. Z tego nic nie odłożysz nawet.
tak się składa że za 250 euro masz żarcie na miesiąc na poziomie,


@Papierznik: W Polsce też spokojnie za tą cenę wyżyjesz i wcale nie na ryżu i koncentracie, ale normalne jedzenie.
Oczywiście pod warunkiem, że żywisz się w domu, bo w restauracjach to zapomnij.