Wpis z mikrobloga

@shakerti1: raczej od chłopczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest (a raczej był) farmazonem jakich mało. wypisywał brednie typu że ma pół miliona na koncie, że mieszka za granicą, że ma sylwetkę kulturysty xD uwielbiał podkreślać że każdego wyjaśnia po czym notorycznie kasował punktujące go komentarze pod swoimi postami bo miał za malutko szarych komórek żeby na nie odpowiedzieć, chciał z każdym się skonfrontować w realu bo poskładałby
@shakerti1: ale tu nie było co analizować, jego bezdenny debilizm i bajkopisarstwo aż biło po oczach xD

następnym razem lepiej zapytaj czy możesz tagować święte #przegryw


dobrze, następnym razem będzie odręczny list pisany rubinowym atramentem z woskową pieczęcią doręczony osobiście na białym koniu xD

Wyjazd z tagu.


ty naprawdę myślisz że to jest jakieś przegrywowe magiczne zaklęcie które spowoduje że nie będę sobie tu wchodził kiedy mi się podoba i pisał
to cię wystalkujeny i znisccuny życie


@shakerti1: no to dawaj, stalkuj ¯\(ツ)/¯ wyzwanie przyjęte. jak będziesz mi niszczył życie to daj znać w międzyczasie żebym zauważył xD

nie jesteś pierwszy i nie ostatni, lepiej z nami nie Wałcz ;)


ale ja z wami nie walczę, ja mam z was po prostu bekę jaką jesteście biedą umysłową i jak bardzo zakrzywiacie rzeczywistość przypisując sobie jakieś wyjątkowe cechy i wyższość nad normictwem, próbując
@Skin-ef: mylisz się. nienawiść to domena toksycznych* przegrywów - nienawiść do kobiet, normictwa, własnych rodzin, systemu, świata, a przede wszystkim do siebie. ja was nie nienawidzę, ja po prostu wami gardzę że wybraliście drogę użalania się nad sobą, bycia ofiarami losu na własne życzenie, rozgoszczenia się na karuzeli #!$%@? zamiast próbować uciec z niej za wszelką cenę i plucia jadem na wszystko dookoła. do takiego czegoś jak @PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja czy kilku podobnych
@shakerti1: przepraszam, udało się coś wystalkować? bo idę oglądać film z loszką i nie wiem czy mam w międzyczasie sprawdzać wykop czy już mnie znalazłeś i niszczysz mi życie czy dziś jednak mi darujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)