Wpis z mikrobloga

NASZA POLITYKA GOSPODARCZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ napisał cymbał buda, którego jedynym osiągnięciem jest ustawka z deweloperami i #!$%@? rynku nieruchomości w Polsce

Składowe odpowiedzialności waldka, stan na wrzesień 2023:
- ceny mieszkań w okolicach Saturna
- ceny paliw sztucznie zaniżone, samych paliw na połowie stacji brak z centralnie sterowanym tłumaczeniem jako awaria dystrybutorów, czekamy na emisję kartek na paliwo
- inflacja sztucznie trzymana pod butem tarczami, wstecznymi obniżkami cen prądu, centralnie sterowanymi obniżkami biletów i innymi trikami księgowymi
- deficyt na przyszły rok rekordowy
- i na koniec mój ulubiony cytat waldemara: "Mam bardzo złą informacje (pisownia oryginalna) dla opozycji. Uzgodniliśmy z Komisją Europejską praktycznie wszytkie (pisownia oryginalna) reformy i inwestycje w Krajowym Planie Odbudowy. Tyle starań, konferencji i nic. Mogę tylko przeprosić i współczuć." XD

są w pisie nieudacznicy, są debile gdzie patrzysz i z samej mordy widzisz kto zacz. ale jest też waldek - młody, przystojny, dynamiczny... I GŁUPSZY NIŻ USTAWA PRZEWIDUJE. otwórzmy więc szampana i świętujmy sztucznie przypudrowane 8,2% przy celu inflacyjnym 2,5%. widzimy się po wyborach i po nowym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #bekazpisu #waldemarbuda #inflacja #gospodarka
affairz - NASZA POLITYKA GOSPODARCZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ napisał cymbał buda, którego...

źródło: waldemar-buda

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@notBart: te 8,2% to jest ODCZYT konkretnego koszyka, a nie prawdziwa inflacja w kraju.

inflacja w Polsce jest nadal dwucyfrowa!!!

Ukryta inflacja w Polsce to DODATKOWE 5-6 pkt. proc. bo:
- mamy sztucznie, czasowo zniżone ceny paliwa
- mamy czasowo zawieszony VAT na żywność
- mamy czasowo zamrożone ceny gazu i prądu
- Premier nakazami centralnie steruje cenami PKP, opłatami na autostradach

zapraszam do rozmowy po wyborach.

Po wyborach na Węgrzech
  • Odpowiedz