Wpis z mikrobloga

Uczestnicy zawsze wspólnie oglądają finał. @pawelos może powinniście jako byli uczestnicy solidarnie z Lucja obejrzeć razem z nią ten finał? Jesyem pewna ze sponsorzy super imprezy się znajda, a ekipa dzbanów będzie siedzieć w podrzędnej pizzeri z el dursi która jak widać lubi klimaty gnębienia. Sama gnębiła koleżankę w top model. Do tego notorycznie nagrywa story za kierownica za co jej nie cierpię #hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
@Joanpav: myśle ze to by było super jakby lucja poczuła wsparcie od byłych uczestników, ale takie namacalne, nie tylko na stories na IG. Mega pomysł!! Nie musi to być nawet finał bo jak wygra jakaś mongołka to komu by się chciało to oglądać, ale po prostu jakieś wyjścia razem żeby okazać wsparcie i solidarność
  • Odpowiedz
Finał, był ostatnią imprezą, na której byliśmy całą ekipą, później każdy ma swoje życie.

Szanuję postać Łucji, ale dla mnie osobiście HP to przygoda która jest dla mnie przeszłością i w socialach ani w życiu staram się z tym już raczej nie utożsamiać, wykopek jest dla mnie jedyną przestrzenią do tego.
  • Odpowiedz
@Paweleos: a może jednak? tak ty Monia Łucja jak i część tej fajnej waszej ekipy ????pomyśl ,przemyśl ,pochwal się nam ()
na pewno wirtualnie bylibyśmy z wami
  • Odpowiedz