Wpis z mikrobloga

@Verae: w dupie mam osoby trans i ocenianie ich przez pryzmat jak tam się o sobie wyrażają, ale akurat te zaprezentowane screeny to wzbudzają we mnie bardziej sympatię do gonciarza niż chęć palenia go na stosie. Ni #!$%@? nie wiadomo o kogo chodzi i jaką miał relację z tym kimś, ale nie widzę niczego karygodnego w jego próbach tłumaczenia tego co niewiadomo co tam się stało.
@Verae: lol, przeklikałem to gówno i przerzuciłem screeny i dziewczyna sama przyznała, że

1) zainicjowała relacje seksualna
2) wiedziała od początku o 'poliamorii' tj. że gonciu sobie spinning plates

No biedne dziecko nie wiedziało, że sławny youtuber, który na filmach zachowuje się jak #!$%@? do tego mówi jej, że ma inne dziewczyny jest ...uwaga... #!$%@? i rucha inne dziewczyny :D

Ale to jest śmieszne, bo wygląda na to, że Gonciarz jest
Kto to jest? Facet czy baba? Ej, wy.... ale co to za gówno? Bo oglądam i oglądam i chyba dochode do wniosku, że zarzucają Gonciarzowi to, że "robił złe rzeczy". Złe czyli umawiał się z jedną dziewczyną, potem zrywali i umawiał się z kolejną. To wynika z tego filmu. O lol.... to tak nie można? Co to za bzdury? Nie lubię Gonciarza ale bardziej nie lubię takich aferzystów którzy wtrącają się w